पार्टी एकताका लागि एमालेका जिल्ला अध्यक्षहरुद्धारा दवाव अभियान सुरु

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार १८:३० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २१ जेठ । पार्टी एकता कायम राख्न एमाले भूगोलका जनजाति अध्यक्षले दवाव अभियान सुरु गरेका छन् । आज काठमाण्डुमा बैठक गरि ओखलढुङ्गा, भोजपुर, दोलखा, सिन्धुलीलगायतका जिल्लाका करिब ३ दर्जन अध्यक्षहरुले पार्टी एकताका लागि दबाब अभियान सुरु गर्ने निर्णय छ । उनीहरुले भोलिदेखि पार्टीको उच्च नेतृत्व र जनजाति मधेसी नेताहरुलाई छुट्टा छुट्टै भेटी एकताको दवा दिने बताएका छन् । एमाले ओखलढुङ्गा जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष यज्ञ सुनुवारले जनजाती, मधेसी नेताहरुले उठाएका मागलाई पार्टीभित्र नै सम्वोधन हुने गरी र पार्टी एकता कायम राख्ने गरि दवाव दिने निर्णय गरेको जानकारी दिनुभयो । अध्यक्ष सुनुवारले भोलि बिहान एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालासँग भेटपछि सबै नेताहरुलाई भेटेर दवाव दिने बताउनुभयो । जनजाती र मधेसी नेताहरुलाई पनि पार्टीभित्रै आफ्ना असन्तुष्टि राखेर समाधान खोज्न भूगोलका अध्यक्षले आग्रह गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।

काठमाडौं । समाजसेवी उत्तम कार्कीले वडास्तरीय आइसोलेसन सेन्टरका लागि १८ थान अक्सिजन सिलिण्डर सहयोग गर्नुभएको छ । मुलुकमा अक्सिजन अभाव