पार्टीको विवाद मिलाउन श्रेष्ठ र महराद्धारा बैद्य पक्षसँग छलफल

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार १२:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २१ जेठ । पछिल्लो समयमा पार्टीमा उत्पन्न विवाद समाधानको लागि एकीकृत माओवादीका मध्यमार्गी धारका नेताहरुले असन्तुष्ट मोह बैद्य पक्षसँग छलफल सुरु गरेका छन् । बरिष्ठ उपाध्यक्ष बैद्य समूहले नयाँ पार्टीको घोषणा गर्ने तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको बताएपछि माओवादीको संस्थापन पक्षले पार्टी एकताको प्रयासस्वरुप छलफल सुरु गरेको हो । माओवादी उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ र नेता कृष्णबहादुर महराले आज बिहान बैद्य लगायतका असन्तुष्ट नेताहरुसँग औपचारिक तथा अनौपचारिक रुपमा छलफल गरेको माओवादी स्रोतले जनाएको छ । हिजो माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पार्टीको विवाद समाधानको लागि पहल थाल्न उपाध्यक्ष श्रेष्ठ र नेता महरालाई आग्रह गर्नु भएको थियो ।  बैद्य समूहले भने पार्टी एकताको लागि अध्यक्ष प्रचण्डले पद् त्याग गर्नुपर्ने बताउँदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा थप ३ हजार ३८३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १०

काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्याकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङलाई फेरि ल्याउने तयारी गरेको छ । पछिल्लो समय विद्युत आपुर्तिमा

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले विभिन्न ४१ वटा राजनीतिक दलको दर्ता खारेज गरेको छ । आयोगले खारेज भएका प्रत्येक राजनीतिक दललाई

काठमाडौँ । पछिल्लो समय राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार गर्न आउने बिरामी बढेका छन् । दुई महिनाअघि यस अस्पतालको बहिरङ्ग सेवामा