बझाङमा भएको झडपमा ६ बालबालिका सहित सातको मृत्यु

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार ०८:५९ मा प्रकाशित

बझाङ , २१ जेठ । बझाङको स्या“डी गाविस ९ मा दुई दाजुभाई बीचको जग्गा सम्बन्धी विवादले उग्ररुप लिदा भएको झडपमा दुबैपक्षका ६ बालबालिका सहित सातको मृत्यु भएको छ । हिजो साझ स्थानीय गगन विक र बिरजित बिकबीच जग्गाको विषयमा भएको झडपमा गगनको एक छोरा एक छोरी तथा बिरजितकी पत्नी सहित चार छोराछोरीको हत्या भएको हो । गगन र बिरजितको भनाभनमा दुवै घरका अन्य सदस्य गएको र दुबै पक्षबाट चक्कु, बासुलो लगायतका धारिलो हतियार प्रयोग भएको बझाङ प्रहरीले जनाएको छ । घटनामा गगनकी छोरी पवित्रा र छोरा पवन तथा बिरजितकी पत्नी झाकीदेबी , छोरी पबित्रा र लक्ष्मी तथा  छोराहरु पवन, केशव राजेन्द्र र करन बिकको मृत्यु भएको प्रहरी प्रमुख डिएसपी सुर्य केसीले बताउनुभयो । गगन र बिरजितलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको