प्रधानमन्त्री धुलिखेलको गोप्य बसाई पछि काठमाडौ फिर्ता

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार ०८:५६ मा प्रकाशित

काभ्रे, २१ जेठ । आराम र अध्ययनको लागि काभ्रको धुलिखेल आउनुभएकोे प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई धुलिखेलबाट राजधानी फर्कनुभएको छ । पत्रकारहरुलाई आज १० बजे पत्रकार सम्मेलन गरेर फर्कने भनिए पनि प्रधानमन्त्री बिहान सबेरै काठमाण्डू फर्किनुभएको हो । एका बिहानै पत्रकारहरु समाचार संकलनका लागि पुग्नुभन्दा अगावै प्रधानमन्त्री काडमाण्डौ फर्किनुभएको थियो । स्रोतका अनुसार पत्रकारहरुसँग कुरा नगर्ने मनसायले बसेको ठाँउ पनि गोप्य राखिएको थियो । शनिबार साँझ पत्रकारहरुले बसेको ठाँउ पत्ता लगाएर समाचार संप्रेषण गरेपछि प्रधानमन्त्री बिहानै हिडेको होटलले जनाएको छ । धुलिखेल माउण्टेन रिसोर्टका अनुसार प्रधानमन्त्री भट्टराईले विहानको खाना समेत अर्डर भएको थियो । तर विहान बे्रक फाष्ट पनि नखाई काठमाण्डौ जानुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) माधव समूहको केन्द्रीय सदस्यहरुको बैठक जारी छ । काठमाडौंको बुद्धनगरस्थित एक पार्टी प्यालेसमा बसिरहेको

काठमाडौं । संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई) ले कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका नेपालीलाई प्रवेश खुला गरेको छ । युएईले आजदेखि लागू हुने