बृहत मधेसी मोर्चाको असन्तुष्ट समूहको बैठक

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार ०८:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २१ जेठ । आगामी रणनीतिको बारेमा छलफल गर्न बृहत मधेसी मोर्चामा आवद्व असन्तुष्ट नेताहरुको बैठक आज बस्दैछ । मोर्चाका संयोजक उपेन्द्र यादवले आफूहरुसँग कुनै सल्लाहनै नगरी कारबाही गरेको घोषणा गरेकोले कसरी अघि बढ्ने बारेमा दिउँसो छलफल गर्न लागिएको मोर्चामा माओवादीका तर्फबाट सहभागी नेता रामरिजन यादवले  जानकारी दिनुभयो । हिजो मोर्चाका संयोजक यादव लगायतका नेताहरुले राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गरेर माओवादीको तर्फबाट मोर्चामा सहभागी ३ जना नेतालाई पद् मुक्त गरेको घोषणा गरेका थिए । असन्तुष्ट नेता रामरिजन यादवका अनुसार छुट्टै मोर्चा बनाउने बारेमा आज छलफल र निर्णय गरेपछि भोलि पत्रकार सम्मेलन गर्ने बारेमा कुराकानी भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे