एमालेले जनजाती र मधेसी नेताले उठाएका माग सम्वोधन गर्ने

२० जेष्ठ २०६९, शनिबार १७:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २० जेठ । पार्टीभित्रको असन्तुष्टि कम गरेर भावी रणनीति बनाउन बसेको नेकपा एमाले पोलिटब्यूरो बैठकमा नेताहरुले मधेसी र जाजातीले उठाएका माग सम्वोधन गर्ने प्रतिवद्धता जनाएका छन ।  पार्टीले हिजो सम्म लिएका नीतिमा आधारित रहेर माग सम्वोधन गर्नुपर्ने अधिकांस सदस्यको राय रहेको एक नेताले सीआइएनलाई जानकारी दिए । बैठक पार्टी मुख्यालय बल्खुमा अहिले पनि बसिरहेको छ ।  बैठकमा हिजो बोल्न बाँकी रहेका सदस्यहरु आज आफ्नो भनाई राखेपछि आधिकारिक पछिल्लो राजनीतिक परिस्थितिबारे आधिकारिक धारणा तय गर्ने एमालेले जनाएको छ । यसैबीच जनजाति नेताहरुले आजको बैठक पनि बहिष्कार गरेका छन् । तर, हिजोको बैठक बहिष्कार गरेका असन्तुष्ट नेता रामचन्द्र झा भने आजको बैठकमा उपस्थित हुनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको