गिरीद्वयको स्वास्थ्य अवस्था सुधारोन्मुख

२० जेष्ठ २०६९, शनिबार ०८:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २० जेठ । सर्वोच्च अदालतका न्यायाधीश रणबहादुर बमको हत्या गर्ने अज्ञात् समूहको गोली प्रहारबाट गम्भीर घाइते भई नर्भिक अस्पतालमा उपचार गराइरहेका कानुन व्यवसायी राम गिरी र स्व बमका अङ्गरक्षक महेश गिरीको अवस्था सुधारोन्मुख रहेको अस्पतालले जनाएको छ । राम गिरीलाई भेन्टिलेटरबाट क्याबिनमा सारेर उपचार भइरहेको अस्पतालका प्रचार प्रबन्धक आरपी मैनालीले बताउनुभयो । घाइते दुवै जना होसमा रहेको भए पनि खतरामुक्त नरहेको मैनालीको भनाइ छ । ललितपुरको शङ्खमुल नजिक भएको आक्रमणमा राम गिरीलाई पेटमा र अङ्गरक्षक गिरीलाई घाँटीमा गोली लागेको थियो । उहाँहरूलाई लागेको गोली शल्यक्रिया गरी निकालिएको थियो । अज्ञात् समूहबाट भएको आक्रमणमा गोली लागेर न्यायाधीश बमको निधन भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

काठमाडौं । अन्तर–सरकारी वित्त व्यवस्थापन ऐन, २०७४ अनुसार स्थानीय तहले असार १० गतेभित्र नीति तथा कार्यक्रम र बजेट सार्वजनिक गरिसक्नुपर्छ

काठमाडौँ । भारतीय राजदूत नविन श्रीवास्तव आज काठमाडौंँ आउने भएका छन् । श्रीवास्तव आज अपरान्ह ४ बजे काठमाडौं आउन लागेका

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पार्टी विभाजनका क्रममा एमालेमै बसेका १० स्थायी कमिटी सदस्यहरुलाई दासको संज्ञा दिएका