गिरीद्वयको स्वास्थ्य अवस्था सुधारोन्मुख

२० जेष्ठ २०६९, शनिबार ०८:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २० जेठ । सर्वोच्च अदालतका न्यायाधीश रणबहादुर बमको हत्या गर्ने अज्ञात् समूहको गोली प्रहारबाट गम्भीर घाइते भई नर्भिक अस्पतालमा उपचार गराइरहेका कानुन व्यवसायी राम गिरी र स्व बमका अङ्गरक्षक महेश गिरीको अवस्था सुधारोन्मुख रहेको अस्पतालले जनाएको छ । राम गिरीलाई भेन्टिलेटरबाट क्याबिनमा सारेर उपचार भइरहेको अस्पतालका प्रचार प्रबन्धक आरपी मैनालीले बताउनुभयो । घाइते दुवै जना होसमा रहेको भए पनि खतरामुक्त नरहेको मैनालीको भनाइ छ । ललितपुरको शङ्खमुल नजिक भएको आक्रमणमा राम गिरीलाई पेटमा र अङ्गरक्षक गिरीलाई घाँटीमा गोली लागेको थियो । उहाँहरूलाई लागेको गोली शल्यक्रिया गरी निकालिएको थियो । अज्ञात् समूहबाट भएको आक्रमणमा गोली लागेर न्यायाधीश बमको निधन भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे