एमालेका पूर्व सभासद्लाई गाँउ जान निर्देशन

१९ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १७:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ जेठ । नेकपा एमालेले आफ्ना संविधानसभाका पूर्व सभासद्हरुलाई संविधानसभा विघटन र त्यसपछिको घटनाक्रमबारे अवगत गराएको छ । पार्टीको मुख्यालय बल्खुमा आज आयोजित छलफल कार्यक्रममा एमालेका नेताहरुले पूर्व सभासद्हरुलाई संविधानसभा विघटन हुनुमा एनेकपा माओवादी मुख्य दोषी भएको जानकारी गराएका छन् । पार्टी अध्यक्ष झलनाथ खनाललगायत शीर्ष नेताले सभासद्हरुलाई एमालेले सङ्कटकाल लगाएर बचाउने प्रयास गरे पनि एमाओवादीले एकाएक नयाँ निर्वाचनको घोषणा गरेको बताउनुभयो । छलफलपछि एमालेका सचिव तथा संसदीय विभागका प्रमुख शङ्कर पोखरेलले पूर्व सभासद्हरुलाई पार्टीको नीति लिएर गाउँगाउँमा जान आग्रह गर्नुभयो । छलफलमा जनजाति पृष्ठभूमिका कतिपय पूर्व सभासद्को भने उपस्थिति थिएन ।  यससम्बन्धी प्रश्न गर्दा सचिव पोखरेलले प्राविधिक कारणले केही साथीहरु आउन नसके पत्रकारहरुलाई बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । हाल पूर्वीमध्य अरब सागरमा रहेको शक्तिशाली चक्रवात ताउकतेका कारण मंगलबारदेखि देशका धेरै स्थानमा सामान्यदेखि पूर्ण बदलीको सम्भावना छ

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सपथविरुद्ध सर्वोच्चमा चार रिट दर्ता भएको छ । वैशाख ३१ गते प्रधानमन्त्री ओलीले

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ९,२४७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार संक्रमणका कारण एकै

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस (कोभिड– १९) संक्रमण नियन्त्रणमा देखिएका कानुनी अड्चन हटाउन अध्यादेश ल्याउने तयारी गरेको छ । कोभिड–