एमालेका पूर्व सभासद्लाई गाँउ जान निर्देशन

१९ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १७:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ जेठ । नेकपा एमालेले आफ्ना संविधानसभाका पूर्व सभासद्हरुलाई संविधानसभा विघटन र त्यसपछिको घटनाक्रमबारे अवगत गराएको छ । पार्टीको मुख्यालय बल्खुमा आज आयोजित छलफल कार्यक्रममा एमालेका नेताहरुले पूर्व सभासद्हरुलाई संविधानसभा विघटन हुनुमा एनेकपा माओवादी मुख्य दोषी भएको जानकारी गराएका छन् । पार्टी अध्यक्ष झलनाथ खनाललगायत शीर्ष नेताले सभासद्हरुलाई एमालेले सङ्कटकाल लगाएर बचाउने प्रयास गरे पनि एमाओवादीले एकाएक नयाँ निर्वाचनको घोषणा गरेको बताउनुभयो । छलफलपछि एमालेका सचिव तथा संसदीय विभागका प्रमुख शङ्कर पोखरेलले पूर्व सभासद्हरुलाई पार्टीको नीति लिएर गाउँगाउँमा जान आग्रह गर्नुभयो । छलफलमा जनजाति पृष्ठभूमिका कतिपय पूर्व सभासद्को भने उपस्थिति थिएन ।  यससम्बन्धी प्रश्न गर्दा सचिव पोखरेलले प्राविधिक कारणले केही साथीहरु आउन नसके पत्रकारहरुलाई बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी