माओवादीको संस्थापनपक्ष र बैद्य पक्षको अलग अलग केन्द्रीय समितिको बैठक पनि

१९ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार ०९:३४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १९ जेठ । हिजो बस्ने नकसको एकीकृत नेकपा माओवादी केन्द्रीय समितिको  आज बस्दैछ । पार्टी मुख्यालय कोटेश्वर पेरिसडाँडामा बिहान ११ बजेपछि माओवादीको केन्द्रीय समितिको बैठक बस्ने छ । हिजोको लागि बोलाइएको बैठक केही समय मात्र बसेर नेताहरुको व्यस्तता र बैठकको पूर्व तयारीको लागिभन्दै आजको लागि सारिएको थियो । पार्टी प्रवक्ता दीनानाथ शर्माले नेताहरूको कार्य व्यस्तताका कारण हिजोको बैठक एजेण्डामा प्रवेश नै नगरी स्थगित भएको जानकारी दिए । पार्टीभित्रको विवाद, संविधानसभाको विघटन, आगामी रणनीतिको बारेमा बैठकमा छलफल हुने बताइएको छ ।
यसैवीच माओवादी बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्य समूहका केन्द्रीय सदस्यहरुको बैठक आज पनि बस्दैछ । हिजोदेखि ललितपुरको कुपन्डोलमा जारी बैठकमा पार्टी विवाद, संविधानसभाको विघटनको समीक्षा र आफ्नो बिचार समूहको भावी योजनाको बारेमा कुराकानी भइरहेको पोलिटव्यूरो सदस्य हरिभक्त कँडेलले जानकारी दिऐ । बैद्य समूहले आज पत्रकार सम्मेलन गरेर आफूहरुको निर्णय सार्वजनिक गर्ने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस