चट्याङ लागेर खोटाङमा तीन जनाको मृत्यू

१८ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १८:२६ मा प्रकाशित

खोटाङ, १८ जेठ । छुट्टाछुट्टै ठाउँमा परेको चट्याङ लागेर खोटाङमा तीन जनाको ज्यान गएको छ । पाँच जना घाईते भएका छन् । भारी वर्षासँगै गए राती परेको चट्याङ लागेर लामीडाँडा–४ का २२ बालकुमार श्रेष्ठ, खार्पा–२ का ५६ वर्षीया रामबहादुर राई र नुनथला–४ का लक्ष्मी राईको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङका प्रहरी नायब उपरिक्षक वसन्तकुमार थापाले बताउनु भयो । चट्याङ लागेर लामीडाँडा–४ का नीरकुमारी श्रेष्ठ, खार्पा–२ का रिता राई, दिक्तेल–६ का कमला थापा, बाम्रा–६ का रिता बस्नेत र उनकी दिदी घाईते भएकी छन् । घाईते कमला थापाको जिल्ला अस्पतालमा र अन्यको स्थानीय स्वास्थ्य संस्थामा उपचार भइरहेको छ । यसैबीच हिजो साँझ अचानक पानीसँगै चलेको हावाहुरीले जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा लाखौंको क्षति पु¥याएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केरा खेती गरेर लाखाँै आम्दानी गर्न सकिन्छ भन्ने शोभित सापकोटाले सपनामा पनि सोच्नुभएको थिएन । आफैँले खानका लागि दुई÷चार घरी

काठमाडौँ । रामेछाप जिल्लाको सुनापाती गाउँपालिकास्थित लुभुघाटमा आज बिहान भएको बस दुर्घटनामा नौ जनाले अकालमै ज्यान गुमाए । नेपालको भौगोलिक

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा थप दुई जनामा हैजा भेटिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालय इपिडिमियोलोजी तथा रोग नियन्त्रण महाशाखाका

रामेछाप । रामेछाप जिल्लाको सुनापती गाउँपालिकास्थित सादिडाँडाबाट काठमाडौं आउँदै गरेको यात्रुवाहक बस लुभु भीरमा दुर्घटना हुँदा ९ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु

आजको प्रमुख समाचार