चट्याङ लागेर खोटाङमा तीन जनाको मृत्यू

१८ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १८:२६ मा प्रकाशित

खोटाङ, १८ जेठ । छुट्टाछुट्टै ठाउँमा परेको चट्याङ लागेर खोटाङमा तीन जनाको ज्यान गएको छ । पाँच जना घाईते भएका छन् । भारी वर्षासँगै गए राती परेको चट्याङ लागेर लामीडाँडा–४ का २२ बालकुमार श्रेष्ठ, खार्पा–२ का ५६ वर्षीया रामबहादुर राई र नुनथला–४ का लक्ष्मी राईको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङका प्रहरी नायब उपरिक्षक वसन्तकुमार थापाले बताउनु भयो । चट्याङ लागेर लामीडाँडा–४ का नीरकुमारी श्रेष्ठ, खार्पा–२ का रिता राई, दिक्तेल–६ का कमला थापा, बाम्रा–६ का रिता बस्नेत र उनकी दिदी घाईते भएकी छन् । घाईते कमला थापाको जिल्ला अस्पतालमा र अन्यको स्थानीय स्वास्थ्य संस्थामा उपचार भइरहेको छ । यसैबीच हिजो साँझ अचानक पानीसँगै चलेको हावाहुरीले जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा लाखौंको क्षति पु¥याएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा १५ दिन थप भएको छ । मंगलवार उपत्यकाका तीनवटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले निषेधाज्ञा

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष वैशाखकृष्ण पक्ष औँसीका दिनमा जन्मदाता आमालाई सम्मान गरी मनाइने आमाको मुख हेर्ने पर्व आज देशभर आमालाई

लमजुङ: जिल्लामा महिला तथा बालबालिका हराउनेको सङ्ख्यामा वृद्धि भएको छ । महिला तथा बालबालिका हराउनुमा बैदैशिक रोजगार, अन्तरजातीय प्रेम, सामाजिक सञ्जालको