सबै दलको सहमतिमा बजेट ल्याइने अर्थ मन्त्री पुनको भनाइ

१८ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १७:५९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ जेठ । अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले राजनीतिक दलहरुसँगको सहमति बाट नै आर्थिक वर्ष २०६९÷२०७० को बजेट ल्याइने बताउनुभएको छ । अर्थ मन्त्रालयमा आज आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा अर्थमन्त्री पुनले दलहरुको बीचमा सहमतिको प्रयास भइरहेकाले सहमतिको बजेट नै आउने धारणा राख्नुभएको हो । उहाँले व्यवस्थापिका संसद नरहेको अवस्थामा दलहरुको सहमतिमै सबै प्रक्रिया अगाडि बढाइने बताउनुभयो । उहाँले प्रमुख राजनीतिक दलका आर्थिक क्षेत्र हेर्ने प्रमुखहरुसँग बजेट निर्माणबारे छलफल गरेर बजेट ल्याइने र त्यसको लागि प्रयास पनि भइरहेको बताउनुभयो । पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार हालसम्म १ खर्ब ९० अर्ब ८ करोड राजश्व सङ्कलन भएको छ । त्यसमा जेठ महिनाको समेटिएको छैन भने वैशाख समान्तसम्म कुल लक्ष्यको ९८.६२ प्रतिशत राजश्व सङ्कलन गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

डोटी । कोरोना भाइसको जोखिम कायमै रहेका बेला त्यसको बेवास्ता गर्दै सयौँ सुदूरपश्चिमेली काम खोज्नका लागि दिनहुँ भारत पस्न थालेका

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ

काठमाडौं । नेपालमा प्रायः सबै उपभोग्य सामग्रीको बजार मूल्यमा एकरुपता पाइँदैन । नियमित बजार अनुगमन नहुँदा भान्सामा नभइ नहुने चिनीको