सबै दलको सहमतिमा बजेट ल्याइने अर्थ मन्त्री पुनको भनाइ

१८ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १७:५९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ जेठ । अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले राजनीतिक दलहरुसँगको सहमति बाट नै आर्थिक वर्ष २०६९÷२०७० को बजेट ल्याइने बताउनुभएको छ । अर्थ मन्त्रालयमा आज आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा अर्थमन्त्री पुनले दलहरुको बीचमा सहमतिको प्रयास भइरहेकाले सहमतिको बजेट नै आउने धारणा राख्नुभएको हो । उहाँले व्यवस्थापिका संसद नरहेको अवस्थामा दलहरुको सहमतिमै सबै प्रक्रिया अगाडि बढाइने बताउनुभयो । उहाँले प्रमुख राजनीतिक दलका आर्थिक क्षेत्र हेर्ने प्रमुखहरुसँग बजेट निर्माणबारे छलफल गरेर बजेट ल्याइने र त्यसको लागि प्रयास पनि भइरहेको बताउनुभयो । पत्रकार सम्मेलनमा दिइएको जानकारी अनुसार हालसम्म १ खर्ब ९० अर्ब ८ करोड राजश्व सङ्कलन भएको छ । त्यसमा जेठ महिनाको समेटिएको छैन भने वैशाख समान्तसम्म कुल लक्ष्यको ९८.६२ प्रतिशत राजश्व सङ्कलन गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से