गायिका सुनिता दुलालको “प्रेमीहरूको सहर यो”

१७ जेष्ठ २०६९, बुधबार १८:४० मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ जेठ ।  सुनिता दुलालका प्रशंसकहरू उनको बारेमा भन्ने गर्छन्, ‘सुनिता जति मीठो गीत गाउँछिन् राम्री पनि उत्तिकै छिन् ।’ त्यसो त उनलाई सिनेमाको नायिका बन्ने अफर पनि नआएको भने होइन । ‘अहिलेलाई गायन क्षेत्र नै ठीक छ । सिनेमाको हिरोइनबारे त पछि नै सोचौँला,’ उनले भनिन् ।
अहिलेसम्म सुनिताले करिब एक दर्जन जति लोकदोहोरी गीतको एल्बम बजारमा ल्याइसकिन् । अब भने आफ्नो गायन विधालाई फराकिलो पार्ने उद्देश्यले सुनिताले आधुनिक गीतको एल्बम बजारमा ल्याएकी छिन् । ‘लोकगीत मात्र होइन म आधुनिक गीत पनि गाउन सक्छु भन्ने कुरा देखाउनु पनि थियो, त्यस कारणले पनि यो एल्बम बजारमा ल्याएकी हुँ,’ सुनिताले भनिन् । सुनिताले बजारमा ल्याएको एल्बम ‘शिरमा फूल’भित्र जम्मा सातवटा गीत समेटेकी छिन् ।
गीत गायनकै सिलसिलामा अन्य गायिकाभन्दा बढी मुलुक घुमेकी सुनिताले एल्बम शिरमा फूलभित्र विशेष गरेर मायाप्रेमका गीतलाई बढी प्राथमिकता दिएकी छिन् । ‘अहिले संसार नै प्रेममा अडिएको छ । प्रेमले नै सबै कुरा ठीक पार्छ । प्रेमीहरूको यो देशमा मैले पनि प्रेममय गीत ल्याएँ,’ उनले भनिन् ।
लोकगीतहरूको एल्बम नियाल्दा सीमित श्रोताहरूका लागि मात्र भएको गुनासो आएपछि सुनिताले सबैखाले गीत सुन्न इच्छुक श्रोताहरूको इच्छालाई बुझेर आधुनिक गीतहरूको एल्बम बजारमा ल्याएको कुरा बताइन् । नेपालको साथसाथै सुनिता शिरमा फूललाई विदेशमा रहेका आफ्ना प्रशंसकहरूसक्षम पनि पुर्‍याउने तयारीमा छिन् ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । अमेरिकाको ओहायो राज्य निवासी गीतकार तथा संगीतकार प्रेम रामदामले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘चोली तिम्रो’ सार्वजनिक गरेका

काठमाडौं । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको ६९औं संस्करणमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै अंशिका शर्मा अमेरिका प्रस्थान गरेकी छिन् । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको

काठमाडौं । वरिष्ठ हाँस्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ पुनः अस्पताल भर्ना भएका छन् । ८ दिनसम्म अस्पतालमा उपचार गराएपछि हाँस्य कलाकार

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहानको ‘हावामा फैलियो मधुरो गीत’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । प्रगति देवकोटाको शब्द तथा सञ्जीव