सरकारले राजीनामा दिनुपर्ने यादवको भनाइ

१७ जेष्ठ २०६९, बुधबार १८:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ जेठ । मधेसी जनअधिकार फोरमका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईको सरकारले राजीनामा दिएर देशलाई निकास दिन बाटो खुल्ला गर्नुपर्ने बताउनुभएको छ । आज भक्तपुरमा आयोजना भएको अन्तक्र्रिया कार्यक्रमा अध्यक्ष यादवले डा भट्टराईको सरकारले संविधानसभा भंग भइसकेको अवस्थामा चुनावको घोषणा गर्नु असंवैधानिक र अव्यवहारिक भएको उल्लेख गर्नुभयो । संविधान जारी नहुँदा मुलुक झन् सङ्कटमा परेको भन्दै उहाँले देशलाई सङ्कटबाट निकास दिन भट्टराई सरकारको राजीनामा एक मात्र विकल्प भएको बताउनुभयो । एकीकृत माओवादी, नेपाली काँग्रेस र नेकपा एमालेको दलीय एवम् सत्ता साझेदारीको स्वार्थका कारण संविधानसभा सुनियोजितरुपमा भंग गरिएको आरोप लगाउँदै उहाँले तीन दलकै कारण देश बर्बादीतर्फ धकेलिएको हो भन्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । काठमाडौँस्थित अमेरिकी दूतावासले आफ्ना कर्मचारीलाई निवासबाहिर ननिस्कन निर्देशन दिएको छ । नेपाल सरकारले चैत १६ देखि लकडाउन घोषणापछि

विर्तामोड । मेचीनगरमा इन्टरनेट र टेलिफोनको तार चोरी गरेको आरोपमा एक किशोरसहित दुई व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । मेचीनगर नगरपालिका–७

काठमाडौं । नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपाल, भीम रावल, घनश्याम भुसाल र सुरेन्द्र पाण्डेले दर्ता गराउनुभएको रिट निवेदनमा सर्वोच्च अदालतले

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा वैशाख १६ गतेदेखि निषेधाज्ञा जारी गरिने भएको छ । सोमबार बिहान काठमाडौँ, ललितपुर र भक्तपुरका प्रशासनबिच