सरकारले राजीनामा दिनुपर्ने यादवको भनाइ

१७ जेष्ठ २०६९, बुधबार १८:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ जेठ । मधेसी जनअधिकार फोरमका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईको सरकारले राजीनामा दिएर देशलाई निकास दिन बाटो खुल्ला गर्नुपर्ने बताउनुभएको छ । आज भक्तपुरमा आयोजना भएको अन्तक्र्रिया कार्यक्रमा अध्यक्ष यादवले डा भट्टराईको सरकारले संविधानसभा भंग भइसकेको अवस्थामा चुनावको घोषणा गर्नु असंवैधानिक र अव्यवहारिक भएको उल्लेख गर्नुभयो । संविधान जारी नहुँदा मुलुक झन् सङ्कटमा परेको भन्दै उहाँले देशलाई सङ्कटबाट निकास दिन भट्टराई सरकारको राजीनामा एक मात्र विकल्प भएको बताउनुभयो । एकीकृत माओवादी, नेपाली काँग्रेस र नेकपा एमालेको दलीय एवम् सत्ता साझेदारीको स्वार्थका कारण संविधानसभा सुनियोजितरुपमा भंग गरिएको आरोप लगाउँदै उहाँले तीन दलकै कारण देश बर्बादीतर्फ धकेलिएको हो भन्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो