सवारी साधनबाट अवैध रकम असुलिएको स्थानीयको गुनासो

१७ जेष्ठ २०६९, बुधबार १५:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ जेठ । सिद्धिचरण राजमार्ग अन्तर्गत हर्कपूर–ओखलढुंगा सडक खण्डमा चल्ने सवारी साधन तथा मालवाहक ट्रकबाट टोक्सेलको हर्कपूरमा बस ब्यवसायी संघको नाममा अवैध रुपमा रकम असुल्ने गरेको स्थानिय व्यवसायीहरुले गुनासो गरेका छन । टोक्सेलका स्थानीय युवा श्याम श्रेष्ठको नेतृत्वमा केही युवा मजदुरहरुले प्रहरी प्रशासन संग
मिलेर नक्कली रसिद दिई अवैध रकम असुली गर्ने गरेको यातायात व्यवसायी ज्ञानेन्द्र मास्केले गुनासो गर्नुभयो । अवैध रुपमा उनिहरुले ओखलढुंगा, सोलुखुम्बु र खोटाङ प्रवेश गर्ने प्रत्येक गाडीबाट पाँच सय रुपैया देखी पाँच हजारसम्म लिने गरेको स्थानीयवासी देवभक्त गौतमले जानकारी दिनुभयो । तीन जिल्लाका मूख्य प्रवेशद्धार हर्कपूरमा अवैध रकम असुलेर व्यवसायी र यात्रुहरुलाई दुख दिएको विषयमा प्रशासन र प्रहरीमा निवेदन दिंदा समेत सुनुवाई नभएको उनिहरुले गुनासो गरेका छन । सवारी साधनबाट अवैध रुपमा रकम असुली भईरहको विषयमा प्रमूख जिल्ला अधिकारी सागरमणी पराजुलीले आफुलाई केही थाहा नभएको बताउनु भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार