सवारी साधनबाट अवैध रकम असुलिएको स्थानीयको गुनासो

१७ जेष्ठ २०६९, बुधबार १५:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १७ जेठ । सिद्धिचरण राजमार्ग अन्तर्गत हर्कपूर–ओखलढुंगा सडक खण्डमा चल्ने सवारी साधन तथा मालवाहक ट्रकबाट टोक्सेलको हर्कपूरमा बस ब्यवसायी संघको नाममा अवैध रुपमा रकम असुल्ने गरेको स्थानिय व्यवसायीहरुले गुनासो गरेका छन । टोक्सेलका स्थानीय युवा श्याम श्रेष्ठको नेतृत्वमा केही युवा मजदुरहरुले प्रहरी प्रशासन संग
मिलेर नक्कली रसिद दिई अवैध रकम असुली गर्ने गरेको यातायात व्यवसायी ज्ञानेन्द्र मास्केले गुनासो गर्नुभयो । अवैध रुपमा उनिहरुले ओखलढुंगा, सोलुखुम्बु र खोटाङ प्रवेश गर्ने प्रत्येक गाडीबाट पाँच सय रुपैया देखी पाँच हजारसम्म लिने गरेको स्थानीयवासी देवभक्त गौतमले जानकारी दिनुभयो । तीन जिल्लाका मूख्य प्रवेशद्धार हर्कपूरमा अवैध रकम असुलेर व्यवसायी र यात्रुहरुलाई दुख दिएको विषयमा प्रशासन र प्रहरीमा निवेदन दिंदा समेत सुनुवाई नभएको उनिहरुले गुनासो गरेका छन । सवारी साधनबाट अवैध रुपमा रकम असुली भईरहको विषयमा प्रमूख जिल्ला अधिकारी सागरमणी पराजुलीले आफुलाई केही थाहा नभएको बताउनु भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको

काठमाडौं । नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणले नेपालको आफ्नै भूउपग्रह (स्याटेलाइट) राख्ने प्रक्रिया रद्द गरेको छ । प्राधिकरणले आज एक सूचना जारी

काठमाडौं । लुम्बिनी प्रदेशमा जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)बाट मन्त्री बनेका तीन जनाको सांसद पद गुमेको छ । उनीहरुलाई प्रदेश सभा

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार