मुलुकलाई राज्य विहीनताबाट बचाएको माओवादीको दावी, बैद्य पक्षद्धारा प्रधानमन्त्रीको राजिनमा माग

१५ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:५० मा प्रकाशित

काठमाडौ, १५ जेठ । एकीकृत नेकपा माओवादीले संविधानसभा भङ्ग बाध्यात्मक भएको निष्कर्ष निकालेको छ । आज अध्यक्ष प्रचण्ड निवास लाजिम्पाटमा बसेको स्थायी कमिटीको बैठकले यस्तो निष्कर्ष निकालेको हो । बैठकले संविधानसभाको अन्त्य पछि मुलुकलाई राज्य विहीन अवस्थाबाट बचाउन निर्वाचनको घोषणा गरेको दावी गर्दै संघीयता विरोधीहरुको षडयन्त्रमा संविधानसभा फसेको निष्कर्स पनि निकालेको छ ।
यता आजै बसेको पार्टीका बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्य पक्षधरहरुको केन्द्रीय कमिटिको बैठकले सरकारले विदेशी शक्ति केन्द्रको ईसारामा संविधानसभा विघठन गरेको दावी गरेको छ । बैठकले निर्वाचन घोषणा प्रक्रिया असम्बैधानिक भएको निष्कर्स सहित राष्ट्रिय सहमतिको सरकारकोलागी प्रधानमन्त्रीको राजिनामा समेत माग गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा