रुम्जाटार हवाई मैदानमा कालोपत्रेको काम फेरि अवरुद्ध

१५ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:४४ मा प्रकाशित

ओखलढुङगा, १५ जेठ । ओखलढुंगा जिल्लाको एक मात्र हवाई मैदान रुम्जाटार विमानस्थलको कालोपत्रे गर्ने काम फेरी अवरुद्ध भएको छ । ठेकेदार कम्पनीले यसअघि पनि विभिन्न बहानामा काम रोक्दै आएकोमा पछिल्लो समयमा स्थानीय ठोट्ने खोलाको गिटी र बालुवा गुणस्तरीय नभएको भन्दै काम रोकेको हो । यसअघि कालोपत्रे काम रोकिएको विषयमा विभिन्न संचारमाध्यममा समाचार प्रसारण तथा प्रकाशन भएपछि सुरु भएको काम एक महिना पनि नबित्दै फेरि गुणस्तरहिन कच्चा पदार्थको बहानामा रोकिएपछि रुम्जाटार हवाई मैदान कालोपत्रको काम अलपत्र परेको छ । धावनमार्गको कालोपत्रे गर्न सहरी विकास तथा भवन निर्माण डिभिजन कार्यालय ओखलढुंगाले उदयपूरको ठेकेदार कम्पनि उपेक्स रौताहा कन्ट्रक्सन प्रालिका अम्बर बहादुर खत्रीसंग ५८० मिटर लम्बाई र २० मिटर चौडाईमा कालोपत्रे तथा ५० मिटर चौडाईमा माटोको काम गर्ने भनेर लाखौं रुपैयाँमा सम्झौता गरेको छ । सम्झौता अनुसार २०६९ भदौ भित्र काम सम्पन्न गरिसक्नुपर्ने भएपनि हाल सम्म कामले गति लिन सकेको छैन । सुरुदेखि नै स्वतन्त्र रुपमा काम गर्न नपाएकाले कामले गति लिन नसकेको ठेकेदार अम्बरबहादुर खत्रीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से