रुम्जाटार हवाई मैदानमा कालोपत्रेको काम फेरि अवरुद्ध

१५ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:४४ मा प्रकाशित

ओखलढुङगा, १५ जेठ । ओखलढुंगा जिल्लाको एक मात्र हवाई मैदान रुम्जाटार विमानस्थलको कालोपत्रे गर्ने काम फेरी अवरुद्ध भएको छ । ठेकेदार कम्पनीले यसअघि पनि विभिन्न बहानामा काम रोक्दै आएकोमा पछिल्लो समयमा स्थानीय ठोट्ने खोलाको गिटी र बालुवा गुणस्तरीय नभएको भन्दै काम रोकेको हो । यसअघि कालोपत्रे काम रोकिएको विषयमा विभिन्न संचारमाध्यममा समाचार प्रसारण तथा प्रकाशन भएपछि सुरु भएको काम एक महिना पनि नबित्दै फेरि गुणस्तरहिन कच्चा पदार्थको बहानामा रोकिएपछि रुम्जाटार हवाई मैदान कालोपत्रको काम अलपत्र परेको छ । धावनमार्गको कालोपत्रे गर्न सहरी विकास तथा भवन निर्माण डिभिजन कार्यालय ओखलढुंगाले उदयपूरको ठेकेदार कम्पनि उपेक्स रौताहा कन्ट्रक्सन प्रालिका अम्बर बहादुर खत्रीसंग ५८० मिटर लम्बाई र २० मिटर चौडाईमा कालोपत्रे तथा ५० मिटर चौडाईमा माटोको काम गर्ने भनेर लाखौं रुपैयाँमा सम्झौता गरेको छ । सम्झौता अनुसार २०६९ भदौ भित्र काम सम्पन्न गरिसक्नुपर्ने भएपनि हाल सम्म कामले गति लिन सकेको छैन । सुरुदेखि नै स्वतन्त्र रुपमा काम गर्न नपाएकाले कामले गति लिन नसकेको ठेकेदार अम्बरबहादुर खत्रीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षमा नेपालको आर्थिक वृद्धिदर ३.९८ प्रतिशत हुने केन्द्रीय तथ्यांक विभागको प्रारम्भिक अनुमान छ । चालु आर्थिक

नक्कली मूल्य अभिवृद्धि कर (भ्याट) बिल प्रयोग गरी राजस्व छलेका अभियोगमा राजस्व अनुसन्धान विभागले १३ फर्मसहित १६ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर

कृष्णपुर नगरपालिका–६ बालुवाफाँटामा स्वदेशी कच्चा पदार्थमा आधारित रासायनिक मल काराखाना सञ्चालन गरिने भएको छ । निजी क्षेत्रको रु १३ करोड

म्याग्दी । मुस्ताङलाई राष्ट्रिय राजमार्गसँग जोड्ने बेनी-जोमसोम सडक दैनिक नौ घण्टा बन्द हुन थालेको छ । विस्फोटक पदार्थको प्रयोग गरेर