चुनावकोलागी राष्ट्रिय सरकार गठन गरः थापा

१५ जेष्ठ २०६९, सोमबार १५:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १५ जेठ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी, नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले प्रमुख राजनीतिक दलहरुको अकर्मण्यता र सत्तालिप्साका कारण वर्तमान संविधानसभा स्वतः विघटन भएको भन्दै ताजा जनादेशका लागि वर्तमान सरकारले गरेको घोषणा स्वागतयोग्य रहेको बताउनुभएको छ । संविधान निर्माणका सम्पूर्ण प्रक्रियालाई एकीकृत नेकपा (माओवादी), नेपाली काँग्रेस, नेकपा (एमाले) र मधेसी मोर्चाले स्थापित विधि र प्रक्रियालाई मिचेर जनतालाई कुठाराघात गरेको पनि उहाँले आरोप लगाउनुभयो । राप्रपा नेपाल, केन्द्रीय कार्यालयले बालुवाटारमा आज आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा अध्यक्ष थापाले ऐतिहासिक संविधानसभालाई मृत्युवरण गर्न बाध्य तुुल्याएका दलहरुले गरेको जघन्य अपराधको राप्रपा नेपाल घोर विरोध र भत्र्सना गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

काठमाडौं । महालेखा परीक्षकको ५८औं वार्षिक प्रतिवेदन सदनमा पेस गर्नुपर्ने समयमा आएर बल्ल ५७औं प्रतिवेदन प्रतिनिधि सभामा पेस भएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाबीच भेटवार्ता भएको छ । देउवा प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त भएपछि राष्ट्रपतिसँग पहिलो पटक