चितवनमा आपत्तिजनक अवस्थामा फेला परेकी सहाना बज्राचार्य गुमनाम

१८ भाद्र २०७१, बुधबार २२:१९ मा प्रकाशित

Sahana Bajracharyaमोडल सहाना बज्राचार्य यतिबेला गुमनाम छिन्। टेलिभिजन प्रस्तोता सहकर्मी सुरज गिरीसँग चितवनमा आपत्तिजनक अवस्थामा फेला परेर थप चर्चित बनेकी सहाना र सुरजबीच एउटै संस्थामा काम गर्दा अन्तरङ्गी किसिमको सम्बन्ध गाँसिएको थियो। सुरज ‘कल कान्तिपुर’ चलाउँथे भने सहाना नेपाली चलचित्रसम्बन्धी कार्यक्रम ‘फ्रेम टु फ्रेम’ सञ्चालन गर्थिन्। टिभी कार्यक्रम प्रस्तुतिका क्रममा यी दुईबीच बढेको निकटता निकै गहिरिएको रहस्य त चितवनको हाइ–वेमा लाजमर्दो अवस्थामा फेला परेपछि मात्र खुलेको थियो।
सुरज र सहानाबीचको आपत्तिजनक अवस्थाबारे सर्वत्र चर्चा भएपछि कान्तिपुरबाट निकालिएको यो जोडीमध्ये सहानाको अवस्थाचाहिँ अहिले नाजुक नै बन्न पुगेको चर्चाले बजार तातेको छ। कान्तिपुर टेलिभिजनको साखमा असर परेको कारण देखाई टेलिभिजनबाट बाहिरिएपछि सहानालाई काम दिन अन्य टेलिभिजनले आनाकानी गर्न थालेका छन्। यसबीचमा उनले अन्य केही टेलिभिजनमा पनि छिर्ने प्रयास गरेकी थिइन्, तर असफलता नै हात लाग्यो उनलाई। पहिले म्युजिक भिडियोमा अवसर दिनेहरू पनि अहिले सहानाबाट टाढिन थालेका छन्। कान्तिपुर टेलिभिजनको ब्याकिङकै कारण सहानाले बाहिर थप काम पाउने गरेको तर्क गर्न थालिएको छ।
त्यसो त नम्रता श्रेष्ठको उदाहरण दिँदै सहानालाई ‘आत्तिनुपर्दैन, हामी छौँ’ भनेर ढाडस दिनेहरूको सङ्ख्या पनि कम छैन। उनीहरूले भन्ने गरेका छन्, ‘त्यस्ती नम्रता त टिकिन् भने तिमी नटिक्नुपर्ने कारण नै छैन। आत्तिनुपर्दैन सबै ठीक हुन्छ।’ तर, सहानालाई भने कान्तिपुरजस्तो ब्राण्डबाट हात धुनुपरेकोमा बढी चिन्ता लागेको रहेछ। आफ्ना साथीभाइलाई यसो भन्दै दुःख मनाउ गर्ने गरेकी सहाना आजभोलि सार्वजनिक कार्यक्रमतिर पनि त्यति देखिन्नन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको ६९औं संस्करणमा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै अंशिका शर्मा अमेरिका प्रस्थान गरेकी छिन् । मिस युनिवर्स प्रतियोगिताको

काठमाडौं । वरिष्ठ हाँस्य कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ पुनः अस्पताल भर्ना भएका छन् । ८ दिनसम्म अस्पतालमा उपचार गराएपछि हाँस्य कलाकार

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहानको ‘हावामा फैलियो मधुरो गीत’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । प्रगति देवकोटाको शब्द तथा सञ्जीव

काठमाडौं । गायक सरोज अधिकारीको स्वरमा ‘दुई दिने जीवन’ सार्वजनिक भएको छ। युवापुस्तामा केन्द्रित गीतमा शब्द तथा संगीतसमेत गायक अधिकारीकै