चेन्नेईद्धारा दिल्ली ८६ रनले पराजित

१३ जेष्ठ २०६९, शनिबार ०९:४८ मा प्रकाशित


काठमाडौ, १३ जेठ । कोलकत्ता नाईट राईडर्स र चेन्नेई सुपर किग्स इन्डियन प्रियिमर लिगको उपाधिका लागि भिड्ने भएका छन् । गएराती अवेर सकिएको दोस्रो प्ले अफमा दिल्ली डेयर डेभिल्सलाई ८६ रनको फराकिलो अन्तरले पराजीत गरेपछि साविक विजेता चेन्नेई र कोलकत्ताबीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको हो । पहिलो प्ले अफमा दिल्लीलाई पराजीत गरेको कोलकत्ता पहिलो पटक फाईनलमा प्रवेश गरेको हो । भाग्यले साथ दिएको साविक विजेता चेन्नेईलाई अव
इन्डियन प्रिमियर लिग ह्याट्रिक गर्ने अवसर पनि मिलेको छ । लिगको पाँचौ संस्करणको लागि भोलि प्रतिस्पर्धा हुने छ । चिदम्वरम स्टेडीयमा पहिले व्याटिङ गरेको चेन्नेईका लागि सुरुवाती व्याट्सम्यान मुरली विजयले धुवाँदार व्याटिङ गरेपछि जारी लिगको उच्च स्कोर बनाएको हो । मुरलीले ५८ वलमा ४ छक्का र १५ चौको मद्यतले १ सय १३ रनको योगदान गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो ओलम्पिकमा आज १२ खेलका २७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सर्वाधिक ८ स्वर्ण पदकको टुंगो लाग्दैछ

टोकियो ओलम्पिकको १२ औं दिन आज विभिन्न १० खेलका १७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सबैभन्दा बढी

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल