हिन्दु राष्ट्रको माग गर्र्दै सर्लाहीमा ४ साधु आमरण अनशनमा जारी

१२ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १२:०१ मा प्रकाशित

सर्लाही, १२ जेठ । सर्लाहीको लालबन्दीमा ३ दिन अघि आमरण अनशन सुरु गरेका ४ जना साधुले आज पनि अनशन जारी राखेका छन् । नेपाललाई वैदिक सनातन हिन्दुराष्ट्र घोषण गरिनुपर्नेे माग गर्दै उनीहरुले ३ दिन अघिदेखि आमरण अनशन सुरु गरेका हुन । अनशनमा सक्रौलका राम दिनेश दास, वत्रौलका राम मनोहर दास, कमल दुलार शरण र नयाँरोड धरहरास्थित राम मन्दीरका गोपल दाश वैरागी बसेका छन् । अनशनकारीहरुले आफ्नो माग प्रति सरकार उदासिन भएको भन्दै आज पूर्व पश्चिम राजमार्ग अवरोधसमेत गरेका छन् । साधुहरुले राजमार्ग अन्र्तगत लालबन्दीमा केही क्षण राजमार्ग बन्द गराएको प्रहरी चौकी लालबन्दीले जनाएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी तथा प्रहरी उपरीक्षक आएर मागका बारेमा बुझेर समस्या समाधानका लागि पहल गर्ने प्रतिवद्धता जनाएपछि उनीहरुले अबरोध हटाएका थिए । साधुहरुलाई हेर्न लालबन्दीमा दिनभरी नै मानिसहरुको भीड लाग्ने गरेकोछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल