आजदेखि लोडसेडिङ एक घण्टा घट्यो

१२ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार ०९:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १२ जेठ । आजदेखि बिद्युत प्राधिकरणले लोडसेडिङ एक घण्टा घटाएको छ । नदीमा पानीको बहाव बढेर विद्युत उत्पादनमा सुधार आएकाले प्राधिकरणले लोडसेडिङ दैनिक ८ घण्टामा सीमित गर्न लागेको जनाएको छ । अव सातामा ५६ घण्टामात्र लोडसेडिङ हुनेछ । हिजोसम्म दैनिक ९ घण्टा लोडसेडिङ हुँदै आएकोमा अझै ३५ लाख युनिट विजुली आपूर्ति कम भएका कारण दैनिक ८ घण्टा कायम नै रहने प्राधिकरण प्रणाली सञ्चालन विभागका प्रबन्धक भुवनकुमार क्षेत्रीले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार दैनिक १ करोड ५२ लाख युनिट विद्युतको माग रहेको छ । औद्योगिक क्षेत्रमा पनि दैनिक १ घण्टा घटाएर लोडसेडिङको समय ११ घण्टा बनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से