चेन्नेई दोस्रो प्ले अफमा प्रवेश, मुम्वई ३८ रनले पराजित

११ जेष्ठ २०६९, बिहीबार ०९:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ जेठ । दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नेई सुपर किग्स इन्डियन प्रिमियर लिगको दोस्रो प्ले अफमा भिड्ने भएका छन् । गएराति अवेर सकिएको एलिमिनेटरमा मुम्वई इन्डियन्सलाई पराजित  गरेपछि साविक विजेता चेन्नेईले दोस्रो प्ले अफमा दिल्लीसंग भेट पक्का गरेको हो । दिल्ली भने पहिलो प्ले अफमा कोलकत्तासंग पराजीत भएको थियो । चिन्नास्वामी स्टेडियम वैग्लौरमा चेन्नेईले मुम्वईलाई ३८ रनले पराजीत गरेको हो । टस हारेर व्याटिङमा तानिएको  चेन्नेईले निर्धारीत ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १ सय ८७ रनको उच्चस्कोर खडा गरेको थियो । चेन्नेईका लागि कप्तान महेन्द्रसिंह ध्वनीले नट आउट ५१ रनको योगदान दिए । त्यस्तै माईकल हस्सीले ४९ तथा वद्रीनाथले ४७ रन जोडे । जवाफमा व्याटिङमा उत्रिएको मुम्वईले २० ओभरमा १ सय ४९ रन मात्र वनाउन सक्यो । मुम्वईका लागि डयन स्थिमले ३८ रनको योगदान गर्न वाहेक अन्य कुनै पनि व्याट्सम्यानहरुले सम्झन लायक प्रर्दशन गर्न सकेनन् ।   दोश्रो प्ले अफमा भोलि दिल्ली र चेन्नेई भिड्ने छन् । दोस्रो प्ले अफको विजेताले इन्डियन प्रिमियर लिगको पाँचौ संस्करणको उपाधीका लागि कोलकत्ता नाईट राईडर्ससँग आईतवार प्रतिस्पर्धा गर्र्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

मुम्बइ । १४औँ संस्करणको इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आजको खेलमा दिल्ली क्यापिटल्स विजयी भएको छ ।

नयाँदिल्ली । १४औँ संस्करणको इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) मा रोयल च्यालेञ्जर्स बैंगलोरले विजयी सुरुवात गरेको छ । शुक्रबार भएको उद्घाटन

विश्वकै सर्वाधिक लोकप्रिय क्रिकेट लिग, इन्डियन प्रिमियर लिगको चौधौं संस्करण आजबाट सुरु हुँदैछ । कोभिड- १९ को प्रकोप खेपिरहेको भारतले

लन्डन । युएफफा च्याम्पियन्स लिगअन्तर्गत बिहीबार बिहान सम्पन्न तेस्रो क्वार्टरफाइनलमा फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्माइन (पिएसजी) र इग्लिस क्लब चेल्सी