दक्षिण मध्य एसियाली ह्याण्डबल बैठक सुरु

१० जेष्ठ २०६९, बुधबार १७:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० जेठ । अन्तर्राष्ट्रिय ह्याण्डबल महासङ्घ तथा एसियाली ह्याण्डबल महासङ्घको आयोजनामा आजदेखि राजधानीमा दक्षिण मध्य एसियाली ह्याण्डबल बैठक सुरु भएको छ । बैठकले ह्याण्डबलको क्षेत्रमा कम विकसित राष्ट्रहरूलाई ह्याण्डबल खेलको विकासमा कसरी सहयोग गर्न सकिन्छ भन्ने ठोस नीतिगत निष्कर्ष निकाल्ने नेपाल ह्याण्डल सङ्घका अध्यक्ष तेज गुरुङले जानकारी दिनुभयो । बैठकमा नेपाल, भारत, पाकिस्तान, अफगानिस्तान, बङ्गलादेश, श्रीलङ्का, यमन तथा कुवेतका ह्याण्डबल पदाधिकारीहरूको उपस्थिति छ । बैठकमा एसियन ह्याण्डबल महासङ्घ कुवेतका कार्यकारी निर्देशक डा अहमद अबु अल लाइलको उपस्थित रहेको छ । यो बैठक नेपालको ह्याण्डबल इतिहासमा पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय बैठक भएको नेपाल ह्याण्डबल सङ्घले जनाएको छ । बैठक १३ गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ । ह्याण्डबल खेल विशेष गरी एसियाको गल्फ मुलुक र युरोप महादेशमा अत्यधिक मात्रामा खेल्ने गरिन्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी