मधेसी मुद्दामा सम्झौता नगर्ने सञ्चारमन्त्री यादवको भनाइ

१० जेष्ठ २०६९, बुधबार १७:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० जेठ । सूचना तथा सञ्चार मन्त्री राजकिशोर यादवले मधेशका मुद्दामा एक इन्च पनि हटेर सम्झौता नगर्ने बताउनुभएको छ ।    मधेसी जनअधिकार फोरम नेपाल (गणतान्त्रिक) को प्रथम स्थापना दिवसको अवसरमा आज शङ्खमुलस्थित पार्टी केन्द्रीय कार्यालयमा आयोजित कार्यक्रममा उहाँले मधेसका मुद्दामा पछि हट्ने गरी ११ प्रदेशमा सम्झौता भए सरकारबाट बाहिरिएर सङ्घर्षमा उत्रने चेतावनी दिनुभयो । फोरम गणतान्त्रिकका सहअध्यक्षसमेत रहनुभएका मन्त्री यादवले अहिले मुलुकको राष्ट्रिय राजनीति अत्यन्तै संवेदनशील अवस्थामा रहेको र हामी मधेसी जनताको अधिकारको सुनिश्चितताको लागि अन्तिम कसरतमा रहेको पनि बताउनुभयो । साथै उहाँले मधेसी मुद्दामा एक इन्च पनि पछि हटेर सहमति नगर्ने बरु पद त्यागेर विद्रोहमा जाने चेतावनी दिनुभयो । उहाँले नेपाली काँग्रेस र नेकपा एमालेको निर्वाचन पद्धतिमा पनि नजाने र सहमति गर्न पनि नचाहने अड्डीले उनीहरू नयाँ संविधानको पक्षमा नरहेको स्पष्ट भएको टिप्पणी गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

उदयपुर जिल्लाको त्रियुगा नगपालिका–८ उत्तराई टोलमा आज बिहान ५ बजे खुुकरी प्रहारबाट एक वृद्धको हत्या भएको छ । जिल्ला प्रहरी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले इस्लाम धर्मावलम्बीको महान् पर्व इद उल अज्हाको अवसरमा सम्पूर्ण नेपाली मुसलमान

विषाक्त मदिरा पिउँदा बागलुङमा चार जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गलकोट नगरपालिका–७ मल्मस्थित खानेपानी आयोजनामा काम गर्ने मजदुरहरू २१

चितवन । चितवनकाे भरतपुर महानगर पालिका ५ कैलाश नगरमा खेत जोत्ने क्रममा ट्याक्टर पल्टिँदा ट्याक्टर चालककोमृत्यु भएको छ । आज