प्रेसका गाडीमा भएको तोडफोड प्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण

७ जेष्ठ २०६९, आईतवार १२:२४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ जेठ । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आदिवासी जनजातिले गरेको बन्दमा प्रेसका सवारी साधनमा भएको आक्रमणप्रति खेद ब्यक्तगर्दै यसप्रति सरकारको ध्यानाकर्षण भएको बताउनु भएको छ । नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष शिव गाउँलेलाई टेलीफोन गरी प्रधानमन्त्रीले प्रेस र पत्रकारका सुरक्षाका लागि सुरक्षाकर्मीलाई संवेदनशील हुन निर्देशन दिइसकेको जानकारी गराउनु भएको छ । बन्दकोक्रममा भएका सवारी साधनमाथिको आक्रमण र क्षतिको विवरण पठाउन महासङ्घलाई आग्रह गर्दै प्रधानमन्त्रीले राज्यले क्षतीपूर्ती दिने आह्वासन समेत दिनु भएको छ । पत्रकार महासंघका अध्यक्ष शिव गाउँलेले प्रेस माथि गरिएको धम्की र आक्रमण प्रति खेद ब्यक्त गर्दै सरकारसंग प्रेस र पत्रकार सुरक्षाको ब्यबस्था मिलाउन र क्षतिपूर्ती दिलाउन माग गर्नु भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शिक्षण संस्थाहरु एक महिना बन्द गर्न सरकारलाई सिफारिस गरेको छ। मन्त्रालयले काठमाडौँ उपत्यकासहित देशका

काठमाडौँ । राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक सुष्मा रेग्मी रिजाललाई कारागार पठाइएको छ । ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको