संविधानसभाको बैठक आज पनि

७ जेष्ठ २०६९, आईतवार १०:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ जेठ । पटकपटक स्थगित हुँदे आएको संविधानसभाको बैठक आज पनि बोलाइएको छ । राज्यपुनर्संरचना, शासकीय स्वरुप लगायतका बिषयमा दलहरुबीच भएको सहमतिलाई प्रक्रियामा लैजानको लागि संविधानसभाको बैठक डाकिए पनि दलहरुबीच सहमतिको बारेमा बिमत्ति भएपछि दिनहुँजसो सर्दै आएको छ । गएको २ गते राति प्रमुख तीन दलबीच भएको सहमतिको बारेमा संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चा र बृहत मधेसी मोर्चामा आवद्व सभासद तथा नेताहरुहरुले असहमति जनाउँदै आन्दोलन र विरोध चर्काएपछि संविधानसभाको बैठक पनि प्रभावित भएको हो । आज साँझ ५ बजेको लागि संविधानसभाको बैठक बोलाइए पनि बैठक बस्ने वा स्थगित हुने भन्ने टुङ्गो लागेको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे