एएफसी यु–१४ फेस्टिबल अफ फुटबल– २०१२ सुरु

६ जेष्ठ २०६९, शनिबार १६:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ चैत । एएफसी यु–१४ फेस्टिबल अफ फुटबल– २०१२ सुरु आजदेखि काठमाण्डुमा सुरु भएको छ । एसियाली फुटबल महासङ्घको कार्यक्रमअनुसार अखिल नेपाल फुटबल सङ्घको आयोजनामा सुरु भएको यो प्रतियोगिता जेठ १० गतेसम्म सञ्चालन हुनेछ । प्रतियोगितामा नेपाललगायत बङ्गलादेश, भुटान, श्रीलङ्का र भारतको सहभागिता रहेको छ । प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले खेलकुदले देशको शान विश्वसामु चिनाउनुका साथै अनुशासन र सामूहिक भावनाको पाठ पनि सिकाउने भएकाले सरकारले खेलकुदलाई प्राथमिकतामा राखेको बताउनुभयो । उहाँले एएफसी फुटबल प्रतियोगिता आफ्नो क्षमता प्रस्तुत गर्ने मौका भएकाले सबै कला कौसल प्रयोग गरेर खेलाडीले आफ्नो राष्ट्रका लागि खेल खेल्नुपर्ने उल्लेख गर्नुभयो । कार्यक्रममा एन्फाका अध्यक्ष गणेश थापाले सबै राष्ट्रका खेलाडीहरुलाई खेलकुदको नियम, कानुन तथा अनुशासनलाई आत्मसात् गर्दै खेल खेल्न आग्रह गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन पदक तालिकाको शीर्ष स्थानमा कायमै रहेको छ । चीनले हालसम्म छ

घरेलु टोली आयरल्याण्डविरुद्धको तीन खेलको ट्वेन्टी(ट्वेन्टी क्रिकेट श्रृंखला दक्षिण अफ्रिकाले क्लिन स्विप गरेको छ । तेस्रो तथा अन्तिम खेल ४९

काठमाडौं । टोकियो ओलिम्पिक्समा नेपाली खेलाडीहरूको खेल आजदेखि शुरु भएका छन् । शुटिङमा नेपालकी कल्पना परियारले महिला १० मिटर एयर