अस्ट्रेलियाली निर्वाचनमा असान्जेको सम्भावना

६ जेष्ठ २०६९, शनिबार १६:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ जेठ । विकिलिक्सका विवादास्पद् संस्थापक जुलियाँ असान्जेले आफ्नो मुलुक अस्ट्रेलियामा संसदको माथिल्लो सभाको सदस्य पदका लागि हुने निर्वाचनमा उम्मेदवार भए विजय हासिल गर्ने अवस्था एक अभिमत सङ्ग्रहमा देखिएको छ । सत्ताधारी लेबोर पार्टीको आन्तरिक अभिमत सर्वेक्षक युएमआर रिसर्चले गरेको अनुसन्धान तथा सिड्नी मर्निङ हेराल्ड पत्रिकाले प्रकाशन गरेको समाचार अनुसार सर्वेक्षण गरिएका २५ प्रतिशतले आफूले सरकारी गोप्य जानकारी जनतालाई उपलब्ध गराउने वेबसाइटका प्रमुखलाई मत दिने बताए । सर्वेक्षणमा बामपन्थी ग्रिन पार्टीले असान्जेलाई समर्थन गर्ने देखिएको छ । उक्त जानकारी युएमआरका जोन उटिङले उक्त पत्रिकालाई दिनुभएको हो । उहाँले असान्जेतर्फ महत्वपूर्ण समर्थन रहेको देखिएको बताउनुभयो । यसमा पार्टीगत धारणा भने उल्लेख गरिएको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।

इजराइल र प्यलोस्टाइनको हमास समुहबिचको पछिल्लो भिडन्तमा ज्यान गुमाउनेको संख्या १ सय २६ पुगेको छ । गत सोमवार पश्चिम किनारामा

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको

कोरोना संक्रमण उच्च भएको भारतमा मृतकको संख्या अत्याधिक हुनथालेपछि शव व्यवस्थापनमा समस्या भएको छ । बीबीसीका अनुसार उत्तरी भारतको गंगा