कांग्रेसलाई नेतृत्व दिने तयारी गर्न महामन्त्री सिंहको आग्रह

६ जेष्ठ २०६९, शनिबार १६:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ जेठ । नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री प्रकाशमान सिंहले राज्य पुनःसंरचनालगायतका विषयमा प्रमुख दलहरुबीच भएको सहमति अक्षरशः लागु हुनुपर्ने बताउनुभएको छ । उहाँले प्रमुख दलहरुबीच भएको सहमतिभन्दा बाहिर गएर कसैले पनि अभिव्यक्ति दिन नहुने भन्दै निर्धारित समयमै संविधान जारी गर्नुपर्ने भएकाले दलहरुबीच वार्ता र सहमतिको विकल्प छैन भन्नुभयो । नेपाली काँग्रेस वडा नं १७ को वडा भेलाको आज यहाँ आयोजित कार्यक्रममा महामन्त्री सिंहले नयाँ संविधान जारी गर्ने सरकारको नेतृत्व काँग्रेसले गर्ने बताउनुभयो । नेपाली काँग्रेस काठमाडौँ जिल्ला सभापति भीमसेनदास प्रधानले विगतमा शान्तिप्रक्रियालाई अघि बढाउन काँग्रेसले लिएको अग्रसरता झै अहिलेको सङ्क्रमणकालीन राजनीतिलाई निकास दिन र संविधान जारी गर्न पनि काँग्रेस नै अघि सर्नुपर्ने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,