सरकार र मुस्लिम गठबन्धनबीचको वार्ता निष्कषविहीन

६ जेष्ठ २०६९, शनिबार ११:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ जेठ । सरकार र राष्ट्रिय मुस्लिम सङ्घर्ष गठबन्धनबीच आज भएको वार्ता निष्कर्षमा पुग्न सकेन । मुस्लिम सङ्घर्ष समितिले राखेका मागका विषयमा शीर्ष नेताहरूबीच छलफल हुनुपर्ने सरकारी टोलीले बताएपनि वार्ता सहमतिमा पुग्न नसकेको हो । दुवै पक्षले मागका विषयमा आन्तरिक छलफल गरी फेरि वार्तामा बस्ने बताएका छन् । वार्तामा सहभागी सरकारी वार्ता टोलीका सदस्य वर्षमान पुनले मुस्लिम गठबन्धनको मागप्रति सरकार सकारात्मक रहेको भन्दै निष्कर्षमा पु¥याउन उच्च तहमा छलफल हुनेपर्ने बताउनुभयो । राजनीतिक, सामाजिक, धार्मिक गरी ३० वटा सङ्गठन आबद्ध रहेको राष्ट्रिय मुस्लिम संघर्ष गठबन्धनले नयाँ संविधानमा मुस्लिम समुदायको पृथक पहिचानलाई सुनिश्चित गरिनुपर्ने, संवैधानिक मुस्लिम आयोग गठन गरिनुपर्ने, राज्यपुनःसंरचनामा मुस्लिम पहिचानसहितको संघीयता हुनुपर्ने लगायतका १० बुँदे माग अघि सारेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालगन्ज । बाँकेको भेरी अस्पतालमा १९० नमुना परीक्षण गर्दा ५५.७८ प्रतिशतमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १९०

बैतडी । हतौडा प्रहारबाट बैतडीमा आज एक बालकको हत्या भएको छ । दशरथचन्द नगरपालिका–१ झोकालीका १५ वर्षीय महेश भुलको हत्या

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री