जिल्ला अस्पताल खोटाङमो चाप बढेपछि भुईमा राखेर उपचार गर्न बाध्य

५ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १७:४३ मा प्रकाशित

खोटाङ, ५ जेठ । जिल्ला अस्पताल खोटाङमा विरामीहरुको संख्या अत्यधिक वृद्धि भएपछि शैयाको अभाब भएको छ । मौसम परिवर्तनसँगै ज्वरो आउने, रुघाखोकी लाग्ने, टाईफाईड हुने जस्ता बिरामीको चाप बढेपछि, बिरामी राख्न शैयाको अभाब भएको हो । शैयाको अभाव भएपछि अस्पतालमा भर्ना भएर उपचार गराउने बिरामीहरुलाई भुइमा राखेर उपचार गर्नुपर्ने बाध्यता सृजना भएको छ । १५ शैयाको जिल्ला अस्पताल खोटाङमा हाल दैनिक डेढ सयभन्दा बढि बिरामी आउने गरेको  जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय खोटाङका प्रमुख डाक्टर नवलकिशोर झाले बताउनुभयो । बेड भर्ना भएका विभिन्न प्रकारका बिरामीहरुलाई शैया नहुँदा उपचारमा समस्या परेको अस्पतालका प्रमुख डाक्टर झाको भनाइ छ । अहिले गाउँका स्वास्थ्य चौकी तथा उपस्वास्थ्य चौकीहरुमा पनि बिरामीको अत्यधिक चाप बढेको जिल्ला अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विमलेन्द्र निधि, महामन्त्री डा शशांक कोइराला र पूर्वमहामन्त्री प्रकाशमान सिंहले भेटवार्ता गर्नुभएको छ । कांग्रेसको

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको