जिल्ला अस्पताल खोटाङमो चाप बढेपछि भुईमा राखेर उपचार गर्न बाध्य

५ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १७:४३ मा प्रकाशित

खोटाङ, ५ जेठ । जिल्ला अस्पताल खोटाङमा विरामीहरुको संख्या अत्यधिक वृद्धि भएपछि शैयाको अभाब भएको छ । मौसम परिवर्तनसँगै ज्वरो आउने, रुघाखोकी लाग्ने, टाईफाईड हुने जस्ता बिरामीको चाप बढेपछि, बिरामी राख्न शैयाको अभाब भएको हो । शैयाको अभाव भएपछि अस्पतालमा भर्ना भएर उपचार गराउने बिरामीहरुलाई भुइमा राखेर उपचार गर्नुपर्ने बाध्यता सृजना भएको छ । १५ शैयाको जिल्ला अस्पताल खोटाङमा हाल दैनिक डेढ सयभन्दा बढि बिरामी आउने गरेको  जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय खोटाङका प्रमुख डाक्टर नवलकिशोर झाले बताउनुभयो । बेड भर्ना भएका विभिन्न प्रकारका बिरामीहरुलाई शैया नहुँदा उपचारमा समस्या परेको अस्पतालका प्रमुख डाक्टर झाको भनाइ छ । अहिले गाउँका स्वास्थ्य चौकी तथा उपस्वास्थ्य चौकीहरुमा पनि बिरामीको अत्यधिक चाप बढेको जिल्ला अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले ओलीसँग कुनै सहमति नभएको जानकारी दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच गएराति करिब तीन घन्टा भेटवार्ता भएको छ । कांग्रेस

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी ओलीले आज साँझ मन्त्रिपरिषद् बैठक बोलाउनुभएको छ । प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद् कार्यालयका अनुसार साँभ ५ बजे

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवासँग आफूलाई विश्वासको मत दिन आग्रह गरेका छन् । बुधबार देउवा