भारतीय कुटनीतीज्ञको पुत्ला जलाइयो

५ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार १२:०३ मा प्रकाशित

विरगन्ज, ५ जेठ । वीरगञ्जस्थित भारतीय महावाणिज्य दुतावासका राजनीति मामिला हेर्ने कान्सुलर एसडी मेहेताले नेपाल विरोधी तथा गैर जिम्मेवार अभिव्यक्ति दिएको भन्दै आज बिहान बर्दियाको भुरिगाउँमा कान्सुलर मेहेताको पुत्ला दहन गरिएको छ । कान्सुलर मेहेताले बुधबार वीरगन्जमा तराईका नेताहरुलाई जम्मा गरेर मधेसलाई टुक्रन नदिनका आन्दोलन गर्न उक्साएको भन्दै त्यसको विरोधमा स्वतन्त्र युवा सञ्जाल भुरिगाउँले मेहेताको पुत्ला जलाएको हो ।  नेपालको राजनीतीमा भारतीय कुटनितीज्ञले सोझै हस्तक्षेप गरेकाले यस्तो गैर जिम्मेवार कार्यको विरोधस्वरुप मेहेताको पुत्ला दहन गरिएको स्वतन्त्र युवा संजालका अध्यक्ष दिपक तिमिल्सेनाले बताउनुभयो । स्थानीय युवाहरुका अनुसार कन्सुलर मेहेताले बुधबार बारा र पर्सा जिल्लाका काँग्रेस, एमाले र मधेसी फोरमका नेताहरुसँगको अनौपचारिक रात्रीभेजमा ‘जेठ १४ अघि नै मधेसमा आन्दोलनको आँधी वेहरी ल्याउनुपर्छ ’ भन्ने जस्तो नेपाल विरोधी, गैर जिम्मेवार अभिव्यक्ति दिएर नेपालको अखण्डतालाई टुक्राउन नेताहरुलाई उक्साएकोले विरोधस्वरुप मेहेता विरुद्ध नारावाजी गर्दै पुत्ला जलाएका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार