प्रमुख तीन दल र मधेसी मोर्चाको बैठक

५ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार ०९:०५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ जेठ । संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाको मागको बारेमा प्रमुख तीन दल र मोर्चाका शीर्ष नेताहरुबीच आज पनि छलफल हुँदैछ । सिंहदरवारमा अहिले केहीबेरमा सुरु हुने चार शक्तिको बैठकमा तीन दलको बैठकमा भएको ११ प्रदेश बनाउने सहमति र मधेसी मोर्चाको विरोधको बारेमा समीक्षा हुने छ । आजको प्रमुख चार शक्तिको बैठकमा छलफल गरेर मोर्चाको माग सम्बोधन गर्ने बारेमा कुराकानी हुने बताइएको छ । सहमतिमा विरोध जनाइए पनि संविधान निर्माणको प्रक्रियामा अवरोध सिर्जना नगर्ने मधेसी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदारले यसअघि बताएको भए पनि मोर्चा तथा बृहत मधेसी मोर्चामा आवद्व सभासदहरुले व्यवस्थापिका संसदको बैठक हिजो अवरुद्व पारेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ