प्रमुख तीन दल र मधेसी मोर्चाको बैठक

५ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार ०९:०५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ जेठ । संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाको मागको बारेमा प्रमुख तीन दल र मोर्चाका शीर्ष नेताहरुबीच आज पनि छलफल हुँदैछ । सिंहदरवारमा अहिले केहीबेरमा सुरु हुने चार शक्तिको बैठकमा तीन दलको बैठकमा भएको ११ प्रदेश बनाउने सहमति र मधेसी मोर्चाको विरोधको बारेमा समीक्षा हुने छ । आजको प्रमुख चार शक्तिको बैठकमा छलफल गरेर मोर्चाको माग सम्बोधन गर्ने बारेमा कुराकानी हुने बताइएको छ । सहमतिमा विरोध जनाइए पनि संविधान निर्माणको प्रक्रियामा अवरोध सिर्जना नगर्ने मधेसी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदारले यसअघि बताएको भए पनि मोर्चा तथा बृहत मधेसी मोर्चामा आवद्व सभासदहरुले व्यवस्थापिका संसदको बैठक हिजो अवरुद्व पारेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस

म्याग्दी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–४ का विभिन्न स्थानमा पहिराका कारण ६ परिवार विस्थापित भएका छन् । छिपछिपेमा पाँच र महभिरमा

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल सरकारबाट तोकिएको आउँदो मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घीय र प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचन एकै चरणमा सम्पन्न