सरकार र आन्दोलनको विषयमा मोर्चाले आज ठोस निर्णय गर्ने

४ जेष्ठ २०६९, बिहीबार ०९:०० मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ जेठ । सत्ता साझेदार संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले अहिलेको सरकारमा रहने वा बाहिरिने भन्नेबारे आज टुङ्गो लगाउने भएको छ । गएको आइतबार प्रमुख दलहरुबीच भएको ११ प्रदेश बनाउने सहमतिमा आपत्ति जनाउँदेै मोर्चाले दलहरुले गरेको सहमति नसच्याए सरकारबाट बाहिरने र प्रमुख तीन दलकोविरुद्वमा आन्दोलको घोषणा गर्ने भएको छ । यसबारेमा अन्तिम निर्णय गर्न मधेसी मोर्चाको बैठक मध्यान्ह् साढे १२ बजेपछि सिंहदरवारमा बस्नेछ । सूचना तथा सञ्चार मन्त्री एवम् फोरम गणतान्त्रिकका कार्यबाहक अध्यक्ष राजकिशोर यादवले अहिले बिहान माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालसँग मोर्चाका नेताहरुले बैठक गर्ने र सकारात्मक परिणाम नआए मोर्चाले कठोर निर्णय लिने जानकारी दिनुभयो । मोर्चामा आवद्व सबै नेताको बोल्नेक्रम नसकिएका कारण आज फेरि अन्तिम निर्णय गर्नेगरी मोर्चाको बैठक बस्न लागेको हो

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा