मिश्रित शासन प्रणाली धेरै दिन टिक्दैन एमाले सचिव ज्ञवाली

३ जेष्ठ २०६९, बुधबार १७:३९ मा प्रकाशित

दोलखा, ३ जेठ । नेकपा एमालेका सचिव युवराज ज्ञवालीले दलहरुले भर्खरै गरेको मिश्रित शासन प्रणाली धेरै दिन टिक्न नसक्ने वताउनुभएको छ । २०औं मदन आश्रित दिवसको अवसर पारेर आज नेकपा एमाले दोलखाको स्कुल विभागले आयोजना गरेको वर्तमान सन्र्दभमा वहुदलिय जनवाद विषयक विचार गोष्ठिमा ज्ञावलीले मिश्रित शासन व्यवस्थाको पक्षमा नेकपा एमाले नभएको भए पनि सम्झौताका क्रममा त्यसलाई स्विकार गर्नुपरेको वताँउदै यस्तो व्यवस्थामा शक्ति संघर्षको धेरै खतरा भएको कारण यस्तो व्यवस्था धेरैदिन नटिक्ने वताउनुभयो । कार्यक्रममा नेकपा एमाले केन्द्रिय प्राकृतिक श्रोत विभागका सचिव आनन्द पोखरेल, एमाले केन्द्रिय स्कुल विभागका सचिव इश्वरी रिजाल, एमाले क्षेत्र नं. १ का क्षेत्रिय अध्यक्ष वावुकाजी कार्कीलगायतले कार्यपत्रहरुमाथी टिप्पणी गर्दै आजको राजनीतिक अवस्थामा मदन भण्डारीको विचारको झनै सान्दर्भिक रहेको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई