डेनमार्कमा पोखराका बाढी पीडितलाई सहयोग संकलन जारी

२ जेष्ठ २०६९, मंगलवार १९:२५ मा प्रकाशित

प्रकाश ढकाल, डेनमार्क । कास्कीको माच्छापुछ्रे तथा अन्नपुर्ण हिम श्रृंखलामा गएको हिउं पहिरोले गर्दा सेतीनदीमा आएको बाढीबाट पीडितहरुलाई सहयोगार्थ राहत संकलन कार्य डेनमार्कमा पनि अगाडि बढाइएको छ ।

करीब एक साता अघिदेखि जारी यस राहत संकलन कार्यमा हालसम्म करीब २ लाख रुपैंया भन्दा बढी संकलन भइसकेको जानकारी सहयोग कार्यको संयोजन गरिरहेका गणेश खडका र कृष्ण गिरीले बताएका छन । उनीहरुका अनुसार अब छिट्टै नै उक्त रकम सम्बंधित ठाउंमा पठाइने उनीहरूले बताए । सहयोगको लागी सामाजिक संजाल फेसबुकको प्रयोग गरिएकोमा स्वतस्फूर्त रुपमा सहयोग गर्नुहुनेहरूले आआफ्नो तर्फबाट यति भन्दै संकलित बैंक खातामा पठाएको जानकारी कमेन्ट र सन्देश मार्फ़त दिने क्रम पनि चलिरहेको छ । यसरी सहयोग गर्न डेनमार्कबासी नेपालीहरूले तत्परता देखाउनु आंफैमा ठुलो कुरा हो ।
संकलन भएको रकमको पूर्ण विवरण फेसबुकमा नाम सहित र नेपालमा कस्लाई हस्तांतरण गरिएको हो यो सम्बन्धी सम्पूर्ण जानकारी र समाचार नेपाल तथा विदेशमा रहेका आनलाइन मीडियाहरु र पोखराबाट प्रकाशित हुने दैनिक पत्रिकाहरू र पोखराको अन्नपुर्ण एफ एम बाट यस सम्बन्धी सम्पूर्ण जानकारी गराउने व्यबस्था मिलाइएको जनाइएको छ । डेनमार्कमा रहेका नेपालीहरूले जुन उत्साह देखाएका छन त्यो सरहानीय भएको संकलन समिति का जनार्दन शर्मा ले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

लन्डन । नेपाल पत्रकार महासङ्घ (एफएनजे) युके शाखाले एक समारोहबीच पत्रकार श्रीभक्त खनाललाई यस वर्षको ‘एफएनजे युके वर्ष पत्रकारिता पुरस्कार’

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय तरुण विभागको डेनमार्क शाखा प्रमुखमा काभ्रेका प्रदिप तिवारी मनोनयन हुनु भएको छ । आठ वर्षदेखि

अमेरिकाको टेक्सास राज्यस्थित युलेस सिटी काउन्सिल मेम्बरमा नेपाली मूलका टीका पौडेल विजयी हुनुभएको छ । स्थानीय समयानुसार शनिबार राति सम्पन्न