डेनमार्कमा पोखराका बाढी पीडितलाई सहयोग संकलन जारी

२ जेष्ठ २०६९, मंगलवार १९:२५ मा प्रकाशित

प्रकाश ढकाल, डेनमार्क । कास्कीको माच्छापुछ्रे तथा अन्नपुर्ण हिम श्रृंखलामा गएको हिउं पहिरोले गर्दा सेतीनदीमा आएको बाढीबाट पीडितहरुलाई सहयोगार्थ राहत संकलन कार्य डेनमार्कमा पनि अगाडि बढाइएको छ ।

करीब एक साता अघिदेखि जारी यस राहत संकलन कार्यमा हालसम्म करीब २ लाख रुपैंया भन्दा बढी संकलन भइसकेको जानकारी सहयोग कार्यको संयोजन गरिरहेका गणेश खडका र कृष्ण गिरीले बताएका छन । उनीहरुका अनुसार अब छिट्टै नै उक्त रकम सम्बंधित ठाउंमा पठाइने उनीहरूले बताए । सहयोगको लागी सामाजिक संजाल फेसबुकको प्रयोग गरिएकोमा स्वतस्फूर्त रुपमा सहयोग गर्नुहुनेहरूले आआफ्नो तर्फबाट यति भन्दै संकलित बैंक खातामा पठाएको जानकारी कमेन्ट र सन्देश मार्फ़त दिने क्रम पनि चलिरहेको छ । यसरी सहयोग गर्न डेनमार्कबासी नेपालीहरूले तत्परता देखाउनु आंफैमा ठुलो कुरा हो ।
संकलन भएको रकमको पूर्ण विवरण फेसबुकमा नाम सहित र नेपालमा कस्लाई हस्तांतरण गरिएको हो यो सम्बन्धी सम्पूर्ण जानकारी र समाचार नेपाल तथा विदेशमा रहेका आनलाइन मीडियाहरु र पोखराबाट प्रकाशित हुने दैनिक पत्रिकाहरू र पोखराको अन्नपुर्ण एफ एम बाट यस सम्बन्धी सम्पूर्ण जानकारी गराउने व्यबस्था मिलाइएको जनाइएको छ । डेनमार्कमा रहेका नेपालीहरूले जुन उत्साह देखाएका छन त्यो सरहानीय भएको संकलन समिति का जनार्दन शर्मा ले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र

नेपाली समाजिक र साँस्कृतिक संस्था ‘नेसास’ अष्ट्रियाको यहिँ २४ अप्रिल २०२१, शनिबारको दिन सम्पन्न भएको अधिबेशनबाट सर्वसहमतीमा २०२१-२०२३ को लागी

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद