तराई बन्दको दोस्रो दिन विहानैदेखि प्रभाव

२ जेष्ठ २०६९, मंगलवार ०८:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ जेठ । पहिचान सहित जातिय राज्यको मागगर्दै थारु संयुक्त संघर्ष समितिले आह्वान गरेको ५ दिने तराई बन्दको प्रभाब आज दोस्रो दिन पनि तराईका जिल्लाहरुमा विहानैदेखि परेको छ । जातिय पहिचान सहितको संघियराज्य स्थापितका लागि दबाब स्वरुप “सघिय पक्षधर संयुक्त सघर्ष समिति”ले हिजोदेखि बन्दको आह्वान गरेको हो । यातायातका साधन सञ्चालनमा आउन सकेका छैनन, भने ब्यापारब्याबसाय समेत ठप्प छन् । बन्दका कारण शिक्षण संस्था समेत प्रभावित भएका छन् । बन्दकर्ताले दाङमा कमल बहुउदेश्य सहकारी संस्था तुलसीपुरद्धारा सञ्चालित एम्बुलेन्समाथी तोडफोड गरेका छन् । तुलसीपुरबाट गम्भीर बिरामीलाई कोहलपुर मेडिकल कलेज लिएर गएको सहकारी संस्थाद्धारा सञ्चालित रा १ च ३७० नम्बरको एम्बुलेन्सलाई बन्दकर्ताले बाँकेको कोहलपुर नजिकै तोडफोड गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोभिड–१९ का आठ हजार ८५० सङ्क्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले आज गरेको नियमित

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई माधव नेपाल– झलनाथ खनाल पक्षले भोलि विहान ९ बजेसम्मको अल्टिमेटम

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विश्वासको मत दिन आफ्ना सांसदहरूलाई ह्वीप जारी गरेको छ । एमाले

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७