तराई बन्दको दोस्रो दिन विहानैदेखि प्रभाव

२ जेष्ठ २०६९, मंगलवार ०८:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ जेठ । पहिचान सहित जातिय राज्यको मागगर्दै थारु संयुक्त संघर्ष समितिले आह्वान गरेको ५ दिने तराई बन्दको प्रभाब आज दोस्रो दिन पनि तराईका जिल्लाहरुमा विहानैदेखि परेको छ । जातिय पहिचान सहितको संघियराज्य स्थापितका लागि दबाब स्वरुप “सघिय पक्षधर संयुक्त सघर्ष समिति”ले हिजोदेखि बन्दको आह्वान गरेको हो । यातायातका साधन सञ्चालनमा आउन सकेका छैनन, भने ब्यापारब्याबसाय समेत ठप्प छन् । बन्दका कारण शिक्षण संस्था समेत प्रभावित भएका छन् । बन्दकर्ताले दाङमा कमल बहुउदेश्य सहकारी संस्था तुलसीपुरद्धारा सञ्चालित एम्बुलेन्समाथी तोडफोड गरेका छन् । तुलसीपुरबाट गम्भीर बिरामीलाई कोहलपुर मेडिकल कलेज लिएर गएको सहकारी संस्थाद्धारा सञ्चालित रा १ च ३७० नम्बरको एम्बुलेन्सलाई बन्दकर्ताले बाँकेको कोहलपुर नजिकै तोडफोड गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस