प्रचण्ड निवासमा बसेको शिर्ष नेताहरुको बैठक पनि निष्कर्ष बिहिन

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार २२:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ जेठ । दिनहु जसो सहमतिको लागि भन्दै बस्ने गरिएको शिर्ष नेताहरुको बैठक सोमबार साँझ पनि माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको लाजिम्पाटस्थित निवासमा बस्यो र बैठक बिना निष्कर्ष सकियो । संबिधान जारी गर्ने अन्तिम दिन नजिकिदै गर्दा प्रमुख दलहरुले सहमतिको लागि भन्दै दिनहु जसो एक पक्षीय र बहु पक्षीय बैठक बस्दै आएका छन् । यसै क्रममा सोमबार साँझ माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड निवासमा मधेसी मोर्चा सहित प्रमुख तीन दलका १२ शीर्ष नेताहरु सहभागी रहेको बैठक पनि सहमति बिनानै टुङ्गिएको हो । बैठकपछि एमाले नेता माधवकुमार नेपालले संचारकर्मीलाई दिएको जानकारी अनुसार आजको बैठकमा दलहरु सहमति निकट पुगेको र भोलि सहमति सार्बजनिक हुनेछ । काँग्रेस नेता रामचन्द्र पौडेलले राज्य पुनर्संरचनाका विषयमा छलफल भएको र भोलि निष्कर्षमा पुग्ने गरी आजको बैठक सकिएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार