प्रचण्ड निवासमा बसेको शिर्ष नेताहरुको बैठक पनि निष्कर्ष बिहिन

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार २२:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ जेठ । दिनहु जसो सहमतिको लागि भन्दै बस्ने गरिएको शिर्ष नेताहरुको बैठक सोमबार साँझ पनि माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको लाजिम्पाटस्थित निवासमा बस्यो र बैठक बिना निष्कर्ष सकियो । संबिधान जारी गर्ने अन्तिम दिन नजिकिदै गर्दा प्रमुख दलहरुले सहमतिको लागि भन्दै दिनहु जसो एक पक्षीय र बहु पक्षीय बैठक बस्दै आएका छन् । यसै क्रममा सोमबार साँझ माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड निवासमा मधेसी मोर्चा सहित प्रमुख तीन दलका १२ शीर्ष नेताहरु सहभागी रहेको बैठक पनि सहमति बिनानै टुङ्गिएको हो । बैठकपछि एमाले नेता माधवकुमार नेपालले संचारकर्मीलाई दिएको जानकारी अनुसार आजको बैठकमा दलहरु सहमति निकट पुगेको र भोलि सहमति सार्बजनिक हुनेछ । काँग्रेस नेता रामचन्द्र पौडेलले राज्य पुनर्संरचनाका विषयमा छलफल भएको र भोलि निष्कर्षमा पुग्ने गरी आजको बैठक सकिएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बुटवल । गत शुक्रबारबाट सम्पर्कविहीन भएकी लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीको अदृष्य स्थानबाटै प्रेस विज्ञप्ति बाहिर आएको छ ।

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका कारण देशमा राजनीतिक संकट उत्पन्न भएको आरोप