विद्या डेटिङमा

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:५२ मा प्रकाशित

मुम्बई : बलिउड अभिनेत्री विद्या बालनले आफू सिद्धार्थ राय कपुरसँग प्रेममा रहेको स्विकारेकी छन् । यसअघि टिभी मोसन पिक्चर्सका प्रमुख सिद्धार्थसँग प्रेमको हल्ला चले पनि उनले अस्वीकार गर्दै आएकी थिइन् । अहिले डेटिङमा व्यस्त रहेको यो जोडी तत्काल विवाह गर्ने योजनामा भने नरहेको उनले एजेन्सीलाई बताएकी छन् ।
३४ वर्षीया बालन हालै विक्टोरियाका लागि बलिउड एम्बेसडरसमेत नियुक्त भएकी छन् । उनले ११ जुनमा हुने भारतीय फिल्म महोत्सवको प्रचार गर्नेछिन् । द डर्टी पिक्चरको अभिनयपछि चर्चाको शिखरमा पुगेकी बालनले आफूले अहिलेसम्म इन्गेजमेन्टको औँठीसमेत लाउन नपाएको गुनासो गरिन् । डर्टी पिक्चर्सको बंगाली संस्करणमा भने राखी सावन्तले अभिनय गर्ने भएकी छन् । राखीलाई मौलिकता समाएर अभिनय गर्न सल्लाह दिँदै उनले त्यसो भएमा चलचित्र सानदार हुने दाबी पनि गरिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना जोखिमको बिचमा आयोजना हुन लागेको सुप्रानेशनल पेजेन्टको १२ औं संस्करणका लागि नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै मिस नेपाल सुप्रानेशनल २०२० सिमल

काठमाडौं । कलाकार दिपक मैथाने मगरले जन्मदिनको अवसर पारेर नयाँ सांगीतिक कोसेली ‘बैगुनी’ सार्वजनिक गरेका छन् । साउथ ह्यारो स्थित

काठमाडौं । नेपाल चलचित्र तथा सांस्कृतिक प्रतिष्ठानले चलत्रिका विभिन्न विधामा आठ पुरस्कार प्रदान गरेको छ । प्रतिष्ठानले आज ‘चौथो नेपाल

चिनियाँ प्रहरीले एक चर्चित पप गायक क्रिश वुलाई बलात्कारमा संलग्न भएको आशङ्कामा गिरफ्तार गरेको जनाएको छ । यसै महिनाको सुरुमा