विद्या डेटिङमा

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:५२ मा प्रकाशित

मुम्बई : बलिउड अभिनेत्री विद्या बालनले आफू सिद्धार्थ राय कपुरसँग प्रेममा रहेको स्विकारेकी छन् । यसअघि टिभी मोसन पिक्चर्सका प्रमुख सिद्धार्थसँग प्रेमको हल्ला चले पनि उनले अस्वीकार गर्दै आएकी थिइन् । अहिले डेटिङमा व्यस्त रहेको यो जोडी तत्काल विवाह गर्ने योजनामा भने नरहेको उनले एजेन्सीलाई बताएकी छन् ।
३४ वर्षीया बालन हालै विक्टोरियाका लागि बलिउड एम्बेसडरसमेत नियुक्त भएकी छन् । उनले ११ जुनमा हुने भारतीय फिल्म महोत्सवको प्रचार गर्नेछिन् । द डर्टी पिक्चरको अभिनयपछि चर्चाको शिखरमा पुगेकी बालनले आफूले अहिलेसम्म इन्गेजमेन्टको औँठीसमेत लाउन नपाएको गुनासो गरिन् । डर्टी पिक्चर्सको बंगाली संस्करणमा भने राखी सावन्तले अभिनय गर्ने भएकी छन् । राखीलाई मौलिकता समाएर अभिनय गर्न सल्लाह दिँदै उनले त्यसो भएमा चलचित्र सानदार हुने दाबी पनि गरिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नयाँ पुस्ताकी लोकप्रिय गायिका एलिना चौहानको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । गायक यात्री प्रेमसँग मिलेर गाइएको ‘अङ्ग्रेजीमा

काठमाडौं । गायक किरण भुजेल र प्राश्ना शाक्यको युगल गायनमा समावेश ‘चोली तिम्रो’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं । कोरोनाको कारण अभिनेत्री श्वेता भट्टराईका श्रीमान् मिलन सापकोटाको निधन भएको छ । सापकोटाको उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएको

काठमाडौं । गीतकार निशा शर्मा अर्यालको यस्तो माया बोलको गीतले छोटो समयमै सफलता पाउन सफल भएको छ। गीत सार्वजनिक भएको