उपसमिति १० मिनेट बस्यो, संबैधानिक समिति अनिश्चितकालकोलागी स्थगित

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार १७:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ जेठ । संविधान निर्माणको मुख्य जिम्मेवारी पाएको संबैधानिक समितिको बैठक अन्तिम समयमा आएर अनिश्चितकालकोलागी स्थगित गरिएको छ । संविधानसभामा मतदान गर्ने गरी ३० वटा विवादित विषयको प्रश्नावली तयार पार्ने जिम्मा पाएको विवाद समाधान उपसमितिको बैठक कुनै सहमति नगरी मात्र १० मिनेट बसेर स्थगित भएपछि समितिको बैठक स्थगित भएको हो । बैठकमा विवादित विषयको प्रश्नावली लाई अन्तिम रुपमा दिने विषयमा कुनै सहमति बन्न सकेन ।
आजको उपसमितिको बैठकले प्रश्नावलीले तयार पारे आजै ११ बजेकालागी बोलाईएको संबैधानिक समितिको बैठकले अन्तिम रुप दिने बताईएपनि उपसमितिमै सहमति बन्न नसकेपछि संबैधानिक समितिको बैठक पनि स्थगित गरिएको छ । जसका कारणले आज बस्ने भनिएको संविधानसभाको बैठक पनि प्रभावित हुने सम्भावन बढेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का अध्यक्ष कमल थापाले कांग्रेस र कम्युनिस्टबीच वैचारिक, चरित्रगत तथा नीतिगत कार्यशैलीमा भिन्नता नरहेको बताएका

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

सिद्धार्थनगर । निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परीक्षण उडानको अन्तिम तयारीमा पुगेको छ । विमानस्थलको प्राविधिकतर्फको काम सकिएपछि अब परीक्षण उडानको