प्रश्नावलीलाई अन्तिम रुप दिन संवैधानिक समितिको बैठक आज पनि बस्ने

१ जेष्ठ २०६९, सोमबार ०९:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ जेठ । संविधानसभा अन्तर्गतको संवैधानिक समितिको बैठक आज बस्दैछ । आफू मातहतमा रहेको विवाद समाधान उपसमितिले तयार पारेको प्रश्नावलीको बारेमा छलफल गर्न संवैधानिक समितिको बैठक बस्न लागेको हो । उपसमितिले परिमार्जन गरेको प्रश्नावलीको बारेमा छलफल गर्न र अनुमोदनको लागि विहान ११ बजेपछि सिंहदरवारमा बैठक सुरु हुनेछ । उपसमितिले तयार पारेको प्रश्नावलीमा सहमति भए संवैधानिक समितिले विवादित विषय समेटिएका ३० ओटा प्रश्नावली आजै संविधानसभामा पठाउने छ । संवैधानिक समितिमा प्रश्नावलीको बारेमा दलहरुबीच कुराकानी नमिल्दा संविधानसभाको बैठक पटकपटक स्थगित हुँदै आएको छ । उपसमितिले तयार पारेको प्रश्नावलीको आधारमा भावी संविधानका विवादित विषयको टुङ्गो लगाउन संविधानसभामा मतदान प्रक्रिया सुरु हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

इजराइल र प्यलोस्टाइनको हमास समुहबिचको पछिल्लो भिडन्तमा ज्यान गुमाउनेको संख्या १ सय २६ पुगेको छ । गत सोमवार पश्चिम किनारामा

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।