जेठ १४ मा संविधान संभव छःसभाध्यक्ष नेम्वाङ

३१ बैशाख २०६९, आईतवार १७:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३१ बैशाख । संविधानसभाका अध्यक्ष सुवासचन्द्र नेम्वाङले आज÷भोलिमै विवादित विषयमा सहमति भए जेठ १४ गते नै संविधान जारी गर्न संभव रहेको बताउनु भएको छ । विवादित बिषयमा सहमति भए प्रक्रिया छोट्याएर पनि संविधान बनाउन सकिने उहाँको विश्वास थियो । सिंहदरवार स्थित आफ्नै कार्यकक्षमा केही पत्रकारसंग कुरा गर्दै अध्यक्ष नेम्वाङले संविधान जारी गर्ने संभावना टरिनसकेको बताउनु भएको हो । ‘विवादित बिषयमा सहमति भए हामी रातदिन काम गरेर भएपनि पूर्ण संविधान जारी गर्ने पक्षमा छौ, उहाँले भन्नुभयो–शीर्ष नेताहरुले आज भोलिमै विबाद सुल्झाउने आश्वासन दिएका कारण आशावादी छु ।’ जेठ १४ मा संविधान जारी गरी सहमति नभएका विषयलाई व्यवस्थापिका संसदमा रुपान्तरित हुने विद्यमान संयन्त्रवाट टुगो लगाउन सकिने विकल्पबारे नेताहरुलाई सुझाएको उहाँले बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

काठमाडौं । सरकारले कोभिड युनिफाइड केन्द्रीय अस्पताल(वीर)को प्रमुख प्रशासकीय अधिकारी प्रा.डा. जागेश्वर गौतमलाई हटाएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयले सोमबार राज्यमन्त्रीस्तरीय निर्णय

काठमाडौं । मन्त्रिपरिषद् विस्तार र सरकारका न्युनतम साझा कार्यक्रम तय गर्न आज सत्ता गठबन्धनका शीर्ष नेताबीच छलफल हुँदैछ । नेकपा

कैलालीकी रुपकला विक बैंकमा कार्यरत कर्मचारी हुनुहुन्छ । उहाँको चार महिनाको बच्चा छ । सुत्केरी भएको दुई महिना बिदा सकेर