सुदूरपश्चिम नागरिक आन्दोलन समिति र सरकारबीचको वार्ता निष्कर्ष विहिन

३० बैशाख २०६९, शनिबार १७:५१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० बैशाख । अखण्ड सुदूरपश्चिम नागरिक आन्दोलन समिति र सरकारबीचको वार्ता निष्कर्षविहिन भएको छ । शान्ति मन्त्रालयमा आज भएको वार्ता विषय प्रवेश नभई स्थगित भएको वार्ता टोली सदस्य नैनसिंह महरले सीआईएनलाई जानकारी दिनुभयो । सरकारसँगको वार्तामा दुवैपक्षबीच कुरा सुन्ने काममात्र भएको महरले बताउनुभयो । सरकारी वार्ता टोलीले अखण्ड सुदूरपश्चिमको आन्दोलनको मागबारे शीर्षनेताहरुसँग छलफल गर्ने बताएपछि ठोस सहमतिको प्रयास नै नभएको महरको भनाइ छ । आन्दोलनकारीले आफ्ना माग बारेको ज्ञापन पत्र सरकारी वार्ता टोलीलाई बुझाएका छन् । वार्ताका लागि नागरिक आन्दोलन समिति धनगढीका सह–संयोजक हेमन्त रेग्मीसहितको ३६ सदस्यीय टोली काठमाडौं आएको छ । उपप्रधानमन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौला संयोजकत्वको सरकारी वार्ता टोलीमा बिना विभागीय मन्त्री वर्षमान पुन र सिँचाइ मन्त्री महेन्द्र यादव सदस्य हुनुहन्छ । भोलि फेरि वार्ता हुने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा