नवलपरासीमा एक गाडीमा आगजनी, चार यात्रुबसमा तोडफोड

३० बैशाख २०६९, शनिबार ०८:५७ मा प्रकाशित

बुटवल, ३० बैशाख । राष्ट्रिय अखण्डता र जातीय सद्भावका लागि आवहान गरिएको बन्द अवज्ञा गरेको भन्दै बन्दकर्ताहरुले आज बिहान नवलपरासीको पञ्चनगर भुताहामा एउटा गाडीमा आगजनी गरेका छन् भने  ४ वटा यात्रु बसमा तोडफोड गरेका छन् । आन्दोलनकारीहरुले बिहान बुटवलबाट नारायणगढतर्फ जादै गरेको लु १ ख १९९१ नम्बरको पराल बोकेको ट्रकमा आगजनी गरेको प्रहरीले जनाएको छ । आगो निभाउन नवलपरासी तथा बुटवलबाट दमकल गएको थियो । प्रहरीले रोकिएका सवारी साधनहरुलाई स्कटिङ गरेर बुटवल ल्याएको छ । त्यहाबाट आएका सैयौ सवारीका साधन बुटवलमा रोकिएका छन् । यसैबीच ब्राम्हण समाज, क्षेत्री समाज सम्मिलित संयुक्त संघर्ष समिसतको बन्दमा बन्दकर्ताहरुले बुटवलको राजमार्ग चौराहामा सभासदहरुको श्राद्ध गरेका छन् । संसदमा रहेका सभासदमध्ये राष्ट्रिय जनमोर्चाका सभासद चित्रबहादुर केसी बाहेकका ६ सय सभासदहरुको नाममा मृत घोषित गरेर पिण्ड दान समेत गरेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को आधिकारिकता विवादमा निर्वाचन आयोगको फैसलाविरुद्ध महन्थ ठाकुरले दायर गरेको रिट निवेदनमा सर्वोच्च अदालतले अन्तरिम

रुपन्देही । लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीले आफू नेकपा माओवादी केन्द्रमै रहेको बताउनुभएको छ । एक हप्तादेखि पार्टीसँग

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत