नवलपरासीमा एक गाडीमा आगजनी, चार यात्रुबसमा तोडफोड

३० बैशाख २०६९, शनिबार ०८:५७ मा प्रकाशित

बुटवल, ३० बैशाख । राष्ट्रिय अखण्डता र जातीय सद्भावका लागि आवहान गरिएको बन्द अवज्ञा गरेको भन्दै बन्दकर्ताहरुले आज बिहान नवलपरासीको पञ्चनगर भुताहामा एउटा गाडीमा आगजनी गरेका छन् भने  ४ वटा यात्रु बसमा तोडफोड गरेका छन् । आन्दोलनकारीहरुले बिहान बुटवलबाट नारायणगढतर्फ जादै गरेको लु १ ख १९९१ नम्बरको पराल बोकेको ट्रकमा आगजनी गरेको प्रहरीले जनाएको छ । आगो निभाउन नवलपरासी तथा बुटवलबाट दमकल गएको थियो । प्रहरीले रोकिएका सवारी साधनहरुलाई स्कटिङ गरेर बुटवल ल्याएको छ । त्यहाबाट आएका सैयौ सवारीका साधन बुटवलमा रोकिएका छन् । यसैबीच ब्राम्हण समाज, क्षेत्री समाज सम्मिलित संयुक्त संघर्ष समिसतको बन्दमा बन्दकर्ताहरुले बुटवलको राजमार्ग चौराहामा सभासदहरुको श्राद्ध गरेका छन् । संसदमा रहेका सभासदमध्ये राष्ट्रिय जनमोर्चाका सभासद चित्रबहादुर केसी बाहेकका ६ सय सभासदहरुको नाममा मृत घोषित गरेर पिण्ड दान समेत गरेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।