लास्ट किसमा खोलिन् कतारमा ढाकिन्

२७ बैशाख २०६९, बुधबार १९:१७ मा प्रकाशित

शैलेन्द्र कठायत, दोहा, नायिका सोभिता सिंखडा बदलिंदो समय अनुसार आफूलाई पनि बदल्ने गरेकी छिन् । कहिले आफ्नो शरिरलाई हद भन्दा बढि देखाउँछिन् त कहिले केहि पनि नदेखिने गरेर ढाक्छिन् । पछिल्लो दिनमा पनि यस्तै देखिएको छ । प्रदर्शनको क्रममा रहेको फिल्म ‘द लास्ट किस’ मा मज्जाले खुलेकी सोभिता केहि दिन अगाडी कतार आएर बुर्कामा भेटिईन् । बिशेषगरी मोडलिङका समयमा सम्पूर्ण शरिरलाई नै खुल्ला राखेकी सोभिताले कतारी ड्रेस बुर्का लगाएर अर्को चर्चा बटुल्दै छिन् । कतारको समुन्द्री किनार र सडकमा अनुहार मात्र देखाएर कालो बुर्कामा सोभिता देखिएपछि कतै उनी पूजा लामा उर्फ आम्ना फारुकी जस्तै मुस्लिम त भईनन् भन्नेहरू पनि भेटिन थालेका छन् कतारमा ।

आफ्ना श्रीमान कतारमा भएका कारण नेपाल कतार गरिरहने सोभिता नेपालमा हुँदा ओसोमा पुगेर हप्तौं ध्यानमा समेत बस्ने गर्छिन् । ओसोमा पुग्दा छुट्टै आनन्द आउने बताउने सोभिता कतारको वातारणलाई पनि रूचाउँछिन् । त्यसैले त उनी कतारलाई पानी पधेंरोको रूपमा हेर्ने गरेकी छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमीषा पटेल अभिनेत्री अमीषा पटेल अभिनेता ऋतिक रोशनको फिल्म ‘कहो ना प्यार है’बाट अभिनयमा डेब्यु गरेकी हुन् । त्यसपछि उनले

काठमाडौं । कुसुम गुरुङको नयाँ गीत ‘काफल पाक्यो’ सार्वजनिक भएको छ । दिनेश ‘काजी’ बान्तवाको संगीत रहेको गीतमा शब्द मदन

काठमाडौँ । लोकप्रिय गायिका अन्जु पन्तको सुमधुर स्वरमा समावेश ‘छटपटी’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। इजराएलमा बसेर आफ्नो

काठमाडौं । गायक पुष्पन प्रधान र गायिका एलिना चौहानको स्वरमा समावेश ‘ऐना हेरी हेरी’ बोलको म्युजिक भिडियो डिजिटल बजारमा सार्वजनिक