आन्तरिक बिबादका कारण एमाले सरकारमा सहभागी नहुने

२४ बैशाख २०६९, आईतवार १६:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ वैशाख ।  आन्तरिक बिबादका कारण एमाले तत्काल सरकारमा सहभागी नहुने भएको छ । मन्त्रीमण्डल विस्तार प्रक्रिया प्रति असन्तुष्टि जनाउँदै एमालेले  आइतबार यस्तो निर्णय गरेको हो । काठमाडौं, २४ वैशाख । जारि एमाले केन्द्रीय कमिटी बैठकमा अधिकाम्स केन्द्रीय सदश्यहरुले बाबुराम भट्टराईको नेत्रत्वको सरकारमा सहभागी हुन नहुने धारणा राखेपछि बढेको सो पार्टी भित्रको विवादका कारण सरकारमा जाने-नजाने निर्णय गर्ने अधिकार स्थायी कमिटीलाई स्थायी कमिटीलाई दिइएको थियो । आइतबारको केन्द्रीय कमिटी बैठकमा विवाद बढेपछि जारी केन्द्रीय कमिटी बैठक स्थगित गर्दै एमाले सरकारमा जाने-नजाने भन्ने बिषयमा छल फल गर्न स्थायी कमिटीको बैठक बसेको थियो ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।