मन्त्रिपरिषद् विस्तार शनिबार गरिने

२२ बैशाख २०६९, शुक्रबार २०:२८ मा प्रकाशित

सरिता गुरुङ, काठमाडौं, २२ वैशाख । मधेसी मोर्चा सहित प्रमुख तीन दलबीच बिहिबार भएको पाँच बुँदे सहमति अनुसार राष्ट्रिय सहमति सरकार बनाउन प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज शुक्रबार बसेको प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुको बैठकले शनिबार मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्ने सहमति गरेको छ । बैठकपछि संचारकर्मीसंग कुरा गर्दै एमाले नेता माधवकुमार नेपालले एमाले केन्द्रीय समिति बैठक चलिरहेको र भोलि पनि जारी रहने भएकोले पार्टीका तर्फबाट आज शुक्रबार मन्त्री पठाउन नसकिएको बताए । बैथाक्स्थाला बाट बहिरिएका कङ्ग्रेस नेता कृष्ण सिटौलाका अनुसार भोलिसम्म राष्ट्रिय सहमतिको सरकार बन्ने सहमति भएकोले भोलि बेलुकीसम्ममा काँग्रेसले नाम पठाउने जानकारी दिए । काँग्रेस महामन्त्री सिटौलाले संविधान निर्माणमा रहेका विवादहरु हटाउन गठित विवाद समाधान उपसमितिको बैठक तत्काल बस्ने निर्णय आजको बैठकमा भएको पनि जानकारी दिए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो चौबीस घण्टामा थप ३ हजार ३८३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार १०

काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्याकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङलाई फेरि ल्याउने तयारी गरेको छ । पछिल्लो समय विद्युत आपुर्तिमा

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले विभिन्न ४१ वटा राजनीतिक दलको दर्ता खारेज गरेको छ । आयोगले खारेज भएका प्रत्येक राजनीतिक दललाई

रुपन्देही । लुम्बिनी प्रदेशमा विपक्षी गठबन्धनले मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलविरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरेको छ । विपक्षी नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र,