मन्त्रिपरिषद् विस्तार शनिबार गरिने

२२ बैशाख २०६९, शुक्रबार २०:२८ मा प्रकाशित

सरिता गुरुङ, काठमाडौं, २२ वैशाख । मधेसी मोर्चा सहित प्रमुख तीन दलबीच बिहिबार भएको पाँच बुँदे सहमति अनुसार राष्ट्रिय सहमति सरकार बनाउन प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज शुक्रबार बसेको प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुको बैठकले शनिबार मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्ने सहमति गरेको छ । बैठकपछि संचारकर्मीसंग कुरा गर्दै एमाले नेता माधवकुमार नेपालले एमाले केन्द्रीय समिति बैठक चलिरहेको र भोलि पनि जारी रहने भएकोले पार्टीका तर्फबाट आज शुक्रबार मन्त्री पठाउन नसकिएको बताए । बैथाक्स्थाला बाट बहिरिएका कङ्ग्रेस नेता कृष्ण सिटौलाका अनुसार भोलिसम्म राष्ट्रिय सहमतिको सरकार बन्ने सहमति भएकोले भोलि बेलुकीसम्ममा काँग्रेसले नाम पठाउने जानकारी दिए । काँग्रेस महामन्त्री सिटौलाले संविधान निर्माणमा रहेका विवादहरु हटाउन गठित विवाद समाधान उपसमितिको बैठक तत्काल बस्ने निर्णय आजको बैठकमा भएको पनि जानकारी दिए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभामा रिक्त एक सदस्यको निर्वाचन यही जेठ ६ गते निर्वाचन हुँदैछ । माओवादी केन्द्रले आफ्नो

वासिङ्टन । अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेनले आगामी जुनको अन्तिमसम्ममा संसारका विभिन्न मुलुकलाई कोरोना विरूद्धको ८ करोड डोज खोप दिने घोषणा

नयाँदिल्ली । भारतमा कोभिड महामारीको सङ्कट झेलिरहेका पश्चिमी राज्यहरूमा शक्तिशाली समुद्री तुफानको प्रकोपका कारण कम्तीमा २० जनाको ज्यान गएको र

दाङ । दाङको बबई गाउँपालिकाको ट्वाङखोला घाटमा सोमबार दिउँसो स्थानीय पत्रकार लक्ष्मण बस्नेतका बुबा टोपबहादुरको दाहसंस्कार हुँदै थियो । उपचारको