बेलायतमा ‘हँसिया’को रेडकार्पेट प्रिमियर

११ बैशाख २०७१, बिहीबार २२:२३ मा प्रकाशित

वर्ष २०१४ को बहुप्रतीक्षित नेपाली फिल्म ‘हँसिया’को बेलायतको अल्डर्सटस्थित प्र्रिन्सेस हलमा रेडकार्पेट प्रिमियर शो गरिएको छ । प्रिमियरमा सहभागी हुन अभिनेता राजेश हमाल बेलायत पुगेका थिए । प्रिमियरमा हमाल नै मुख्य आकर्षणको केन्द्र बनेको बताइन्छ । एनआरएन यूकेको अध्यक्ष शान्ति थापाको अध्यक्षता रहेको सो प्रिमियर शोमा अभिनेता तथा विमानचालक विजय लामा, विल्सनविक्रम राई, अभिनेता ध्रुवदत्तलगायत करिब तीन सय नेपालीको उपस्थिति रहेको थियो ।
फिल्म सुरु हुनुअघि सञ्चारकर्मी सरोज केसी र लक्ष्मी राईले सञ्चालन गरेको औपचारिक कार्यक्रममा बोल्दै अभिनेता राजेश हमालले ‘हँसिया’ छायाङ्कन गर्दाको अनुभव सुनाउनुका साथै निर्देशक मिलन चाम्सको कामको मुक्तकण्ठले प्रशंसा गरेका थिए । साथै उनले नायिका हेमाको कामको पनि प्रशंसा गरे । निर्देशक चाम्सले नेपाली फिल्मलाई माया गरिदिन आग्रह गर्नुका साथै फिल्ममा भएका कमी–कमजोरीलाई औंल्याइदिन अनुरोध गरे । उनले आफ्नो पक्षबाट गर्ने काम, आफ्नो जिम्मेवारी आफूले पूरा गरेकोले अब पालो दर्शकहरूको रहेको प्रतिक्रिया दिँदै ‘हँसिया’को एक्सन दर्शकहरूले मन नपराउनुभएमा आफूले एक्सन फिल्म निर्देशन गर्ने–नगर्ने भन्ने विषयमा निर्णय गर्ने उल्लेख गरे ।
‘हँसिया’ हेरेपश्चात् रेडकार्पेट प्रिमियरमा दर्शकहरूले डेब्यु निर्देशक मिलन चाम्सको काम र फिल्मको राम्रो प्रतिक्रिया दिए । विशेषगरी हेमा श्रेष्ठको एक्सनलाई रुचाइएको पाइयो । डायस्पोरादेखि स्वदेशमा समेत छुट्टै हाइप सिर्जना गर्दै गरेको यस फिल्मले नेपालमा कस्तो प्रतिक्रिया पाउँछ ? त्यसका लागि भने केही समय कुर्नैपर्ने हुन्छ ।
बेलायतका विभिन्न स्थानमा यसै साता महानायक राजेशको उपस्थितिमा विशेष शोसमेत आयोजना गरिन लागेको ‘हँसिया’ रिलिजअघि हङकङ र नेपालमा समेत विशेष शो आयोजना गर्ने तयारी गरिएको निर्माण पक्षले जनाएको छ ।
‘हँसिया’मा राजेश हमालको साथै हेमा श्रेष्ठ, अनुपविक्रम शाही, विशाल ढुङ्गाना, आलोक कार्कीलगायतको मुख्य भूमिका रहेको छ । फिल्मको एक आइटम गीतमा नायिका प्रियंका कार्कीलाई देख्न सकिन्छ । चाम्स इन्टरटेन्मेन्टको ब्यानरमा फिल्म ‘हँसिया’लाई दुर्गा घलेले निर्माण गरेकी हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चर्चित रियालिटी टिभी शो ‘बिग बोस’ मा देखिएकी एक अभिनेत्रीले बोल्डनेसमा बलिउडका ठूला अभिनेत्रीहरुलाई पछि पारेकी छिन् ।

काठमाडौं । नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘हट एण्ड सेक्सी’ अवतारमा उनी सामाजिक सञ्जालमा छरपष्ट

काठमाडौं । अन्य सामाजिक सञ्जालजस्तै नेपालमा इन्स्टाग्राम पनि निकै चर्चित छ । इन्स्टामा नेपालका प्रयोगकर्ता पनि धेरै रहेका छन् ।

काठमाडौं । फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ अभिनेत्री समान्था रुथ प्रभु भारतकै लोकप्रिय अभिनेत्री बनेकी छन् । उनले कैटरिना कैफ, आलिया

आजको प्रमुख समाचार