काँग्रेस प्रधानमन्त्री भट्टराईविरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव ल्याउने तयारीमा

२१ बैशाख २०६९, बिहीबार १८:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ वैशाख । काँग्रेस संसदीय दलका नेता रामचन्द्र पौडेलले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई राजीनामा दिन सहमत नभएप्रधानमन्त्रीविरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव ल्याउने संकेत दिएका छन् ।  मधेसी मोर्चा सहितको प्रमुख तीन दलका शीर्ष नेताहरु सिंहदरबारमा बस्न लागेको संवैधानिक परिषद्को बैठकमा सहभागी हुनु अघि पौडेलले सञ्चारकर्मीहरुसँग भने, ‘आज हुने सहमति चित्त बुझेन भने प्रधानमन्त्रीको बारेमा बेग्लै ढंगले निर्णय गर्नेछौँ।’ पौडेलले संविधान लेखनका कामहरु भने शनिबारदेखि अघि बढाइने बताए। दलहरु विच कसरी अगाडि बढाउनु हुन्छ भन्ने प्रश्नको जवाफमा उनले भने, ‘भोलिदेखि सहमति हुनसक्ने विषयमा हुन नसक्ने विषयमा भोटिङ गर्छौँ।’

काँग्रेस संसदीय दलका नेता पौडेलले माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, एमाले नेता माधवकुमार नेपाल, कङ्ग्रेस महामन्त्री कृष्ण सिटौला र मधेसी मोर्चाबाट विजयकुमार गच्छदार सम्मिलित टोलीले सहमतिको मस्यौदा बनाउँदै गरेको जानकारी पनि दिए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस