काँग्रेस प्रधानमन्त्री भट्टराईविरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव ल्याउने तयारीमा

२१ बैशाख २०६९, बिहीबार १८:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ वैशाख । काँग्रेस संसदीय दलका नेता रामचन्द्र पौडेलले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई राजीनामा दिन सहमत नभएप्रधानमन्त्रीविरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव ल्याउने संकेत दिएका छन् ।  मधेसी मोर्चा सहितको प्रमुख तीन दलका शीर्ष नेताहरु सिंहदरबारमा बस्न लागेको संवैधानिक परिषद्को बैठकमा सहभागी हुनु अघि पौडेलले सञ्चारकर्मीहरुसँग भने, ‘आज हुने सहमति चित्त बुझेन भने प्रधानमन्त्रीको बारेमा बेग्लै ढंगले निर्णय गर्नेछौँ।’ पौडेलले संविधान लेखनका कामहरु भने शनिबारदेखि अघि बढाइने बताए। दलहरु विच कसरी अगाडि बढाउनु हुन्छ भन्ने प्रश्नको जवाफमा उनले भने, ‘भोलिदेखि सहमति हुनसक्ने विषयमा हुन नसक्ने विषयमा भोटिङ गर्छौँ।’

काँग्रेस संसदीय दलका नेता पौडेलले माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, एमाले नेता माधवकुमार नेपाल, कङ्ग्रेस महामन्त्री कृष्ण सिटौला र मधेसी मोर्चाबाट विजयकुमार गच्छदार सम्मिलित टोलीले सहमतिको मस्यौदा बनाउँदै गरेको जानकारी पनि दिए।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई