अन्तर्राष्ट्रिय कराते जेठमा

२१ बैशाख २०६९, बिहीबार ०४:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २१ वैशाख । नेपाल कराते महासङ्घ एवम् सितोरियो कराते डो, हाइस्कुल केन्द्रीय कमिटीको आयोजनामा जेठ १२ देखि अन्तर्राष्ट्रिय कराते तथा किकबक्सिङ प्रतियोेगिता हुने भएको छ । कराते महासङ्घको विशेष कार्यक्रमअन्तर्गत हुने उक्त प्रतियोगितामा नेपाललगायत भारत, बंगलादेश, भुटान, श्रीलंकाका साथै आमन्त्रित राष्ट्रको रूपमा एक युरोपियन टोलीको समेत सहभागिता रहने हाइस्कुल केन्द्रीय कमिटीका अध्यक्ष एवम् प्रतियोगिता संयोजक ईश्वर थापाले जानकारी गराएका छन् । करिब १४ सय खेलाडीको सहभागिता हुने अनुमान गरिएको प्रतियोगितामा ४० स्वर्ण पदकका लागि प्रतिस्पर्धा हुनेछ । चार दिनसम्म चल्ने प्रतियोगिता लैनचौरस्थित टेबलटेनिस प्रशिक्षण केन्द्रमा सञ्चालन हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल

अष्ट्रेलियाकी ओलम्पिक कास्य र रजत पदक विजेता जेसी फक्स टोकियो आलम्पिक्स २०२० मा पनि कास्य पदक जितिसकेकी छन् । तर,

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै